Bauhaus-Ligan: Wygrana Dackarny, 4+2 Jakobsena - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Bauhaus-Ligan: Wygrana Dackarny, 4+2 Jakobsena

Udane wejście w rundę play-off szwedzkiej Bauhaus-Ligan ekipy Dackarny. Drużyna z Malilli pokonała na wyjeździe Indianernę 49:41, a jednym z członków zwycięskiego zespołu był Frederik Jakobsen. Duński zawodnik ZOOLESZCZ GKM wywalczył dla przyjezdnych 4 punkty i dwa bonusy, czterokrotnie pojawiając się pod taśmą.

Wyniki:

Dackarna Malilla – 49 pkt
1. Maciej Janowski – 12+1 (2,3,3,3,1*)
2. Frederik Jakobsen – 4+2 (1*,2*,1,0)
3. Rasmus Jensen – 11+1 (1*,3,1,3,3)
4. Nicolai Klindt – 6 (2,3,0,0,1)
5. Brady Kurtz – 7+1 (1*,0,3,1,2)
6. Ludvig Lindgren – 3+1 (2*,0,1)
7. Jacob Thorssell – 6 (3,2,1)

Kumla Indianerna – 41 pkt
1. Niels Kristian Iversen – 3+1 (0,1*,2,0,0)
2. Andreas Lyager – 12 (3,2,2,2,3)
3. Jason Doyle – 11+3 (3,1,2*,2*,1*,2)
4. David Bellego – 0 (0,0,-,-)
5. Max Fricke – 13 (3,3,2,3,2,0)
6. Christoffer Selvin – 0 (0,0,0)
7. Jonatan Grahn – 2+1 (1,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (63,50) Lyager, Janowski, Jakobsen, Iversen – 3:3 – (3:3)
2. (64,60) Thorssell, Lindgren, Grahn, Selvin – 1:5 – (4:8)
3. (63,70) Doyle, Klindt, Jensen, Bellego – 3:3 – (7:11)
4. (64,10) Fricke, Thorssell, Kurtz, Selvin – 3:3 – (10:14)
5. (64,40) Klindt, Lyager, Grahn, Lindgren – 3:3 – (13:17)
6. (64,10) Janowski, Jakobsen, Doyle, Bellego – 1:5 – (14:22)
7. (–,–) Jensen, Lyager, Iversen, Klindt – 3:3 – (17:25)
8. (64,80) Fricke, Doyle, Thorssell, Kurtz – 5:1 – (22:26)
9. (64,40) Janowski, Fricke, Jakobsen, Selvin – 2:4 – (24:30)
10. (65,10) Kurtz, Iversen, Lindgren, Grahn – 2:4 – (26:34)
11. (–,–) Fricke, Doyle, Jensen, Jakobsen – 5:1 – (31:35)
12. (65,20) Janowski, Lyager, Doyle, Klindt – 3:3 – (34:38)
13. (65,40) Jensen, Fricke, Kurtz, Iversen – 2:4 – (36:42)
14. (65,20) Jensen, Doyle, Klindt, Iversen – 2:4 – (38:46)
15. (64,80) Lyager, Kurtz, Janowski, Fricke – 3:3 – (41:49)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content