MEP: Polacy z brązowym medalem, 8 punktów Krakowiaka - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MEP: Polacy z brązowym medalem, 8 punktów Krakowiaka

Brązowy medal Mistrzostw Europy Par dla reprezentacji Polski! W sobotę w duńskim Slangerup pomimo opadów deszczu udało się rozegrać turniej finałowy, w którym najlepsi okazali się gospodarze. Ze srebrem z Danii wyjechali Czesi, z kolei na najniższym stopniu podium stanęli biało-czerwoni w składzie z dwoma zawodnikami ZOOLESZCZ GKM – Norbertem Krakowiakiem i Kacprem Pludrą. „Norbi” wywalczył 8 punktów, a nasz junior pełnił funkcję rezerwowego i nie pojawił się na torze.

Wyniki:

Reprezentacja Danii – 26 pkt
5. Rasmus Jensen – 13+2 (3,1,2,3,2*,2*)
6. Michael Jepsen Jensen – 13+2 (2*,3,0,2*,3,3)
17. Jonas Seifert-Salk – ns

Reprezentacja Czech – 23 pkt
1. Vaclav Milik – 14 (1,3,3,2,3,2)
2. Jan Kvech – 9+3 (3,2*,1,0,2*,1*)
15. Daniel Klima – ns

Reprezentacja Polski – 21 pkt
11. Grzegorz Zengota – 13+2 (3,2*,3,0,3,2*)
12. Norbert Krakowiak – 8 (0,3,1,1,0,3)
20. Kacper Pludra – ns

Reprezentacja Szwecji – 18 pkt
3. Victor Palovaara – 12 (2,0,2,3,2,3)
4. Mathias Thoernblom – 5+2 (0,2,0,-,1*,2*)
16. Joel Andersson – 1 (1)

Reprezentacja Łotwy – 17 pkt
7. Jewgienij Kostygow – 10+1 (1,t,3,2*,3,1)
8. Daniił Kołodinski – 7 (0,3,1,3,0,0)

Reprezentacja Wielkiej Brytanii – 15 pkt
9. Leon Flint – 1 (-,1,-,-,-,0)
10. Chris Harris – 7+2 (1*,2,2*,2,0,-)
19. Tom Brennan – 7 (2,3,0,1,1)

Reprezentacja Norwegii – 6 pkt
13. Glenn Moi – 2 (1,-,0,-,0,1)
14. Truls Kamhaug – 2 (0,1,-,0,1,-)
21. Lasse Fredriksen – 2 (0,1,1,0)

Bieg po biegu:
1. Kvech, Palovaara, Milik, Thoernblom
2. Jensen, Jepsen Jensen, Kostygow, Kołodinski
3. Zengota, Brennan, Harris, Krakowiak
4. Milik, Kvech, Moi, Kamhaug
5. Jepsen Jensen, Thoernblom, Jensen, Palovaara
6. Kołodinski, Harris, Flint, Kostygow (t)
7. Krakowiak, Zengota, Kamhaug, Fredriksen
8. Milik, Jensen, Kvech, Jepsen Jensen
9. Kostygow, Palovaara, Kołodinski, Thoernblom
10. Brennan, Harris, Fredriksen, Moi
11. Zengota, Milik, Krakowiak, Kvech
12. Palovaara, Harris, Andersson, Brennan
13. Jensen, Jepsen Jensen, Krakowiak, Zengota
14. Kołodinski, Kostygow, Fredriksen, Kamhaug
15. Milik, Kvech, Brennan, Harris
16. Zengota, Palovaara, Thoernblom, Krakowiak
17. Jepsen Jensen, Jensen, Kamhaug, Moi
18. Kostygow, Milik, Kvech, Kołodinski
19. Palovaara, Thoernblom, Moi, Fredriksen
20. Jepsen Jensen, Jensen, Brennan, Flint
21. Krakowiak, Zengota, Kostygow, Kołodinski

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content