Bauhaus-Ligan: Udane występy Pawlickiego i Jakobsena - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Bauhaus-Ligan: Udane występy Pawlickiego i Jakobsena

Dwóch reprezentantów ZOOLESZCZ GKM wzięło udział we wtorkowych spotkaniach szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Przemysław Pawlicki i Frederik Jakobsen wywalczyli po 12 punktów mogli cieszyć się z wygranych swoich drużyn.

Masarna Avesta pokonała Indianernę Kumla 52:38, jednak zakończyła już sezon na fazie zasadniczej.

Wyniki:

Kumla Indianerna – 38 pkt
1. Niels Kristian Iversen – 9 (1,1,2,0,2,3)
2. Chris Holder – zastępstwo zawodnika
3. Norbert Kościuch – 2+1 (1*,0,0,-,1,0)
4. David Bellego – 8 (0,2,3,2,0,1)
5. Max Fricke – 16+1 (3,3,3,2,3,t,2*)
6. Gustav Grahn – 0 (0,0,w)
7. Jonatan Grahn – 3 (2,1,0,0)

Masarna Avesta – 52 pkt
1. Antonio Lindbaeck – 8+3 (2*,1,1,2*,2*)
2. Przemysław Pawlicki – 12 (3,2,3,3,1)
3. Rohan Tungate – 7+1 (3,2,1*,1,0)
4. Jan Kvech – 0 (-,0,-,-)
5. Krzysztof Buczkowski – 12+1 (2,3,1*,3,3)
6. Francis Gusts – 4 (1,0,1,2)
7. Philip Hellstroem-Baengs – 9+1 (3,d,1*,2,3)

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Lindbaeck, Iversen, Bellego – 5:1 – (5:1)
2. Hellstroem-Baengs, Grahn, Gusts, Grahn – 4:2 – (9:3)
3. Tungate, Bellego, Kościuch, Hellstroem-Baengs (d) – 3:3 – (12:6)
4. Fricke, Buczkowski, Grahn, Gusts – 2:4 – (14:10)
5. Bellego, Pawlicki, Hellstroem-Baengs, Grahn – 3:3 – (17:13)
6. Fricke, Tungate, Iversen, Kvech – 2:4 – (19:17)
7. Pawlicki, Bellego, Lindbaeck, Kościuch – 4:2 – (23:19)
8. Fricke, Hellstroem-Baengs, Tungate, Grahn – 3:3 – (26:22)
9. Buczkowski, Iversen, Gusts, Kościuch – 4:2 – (30:24)
10. Hellstroem-Baengs, Fricke, Lindbaeck, Grahn (w) – 4:2 – (34:26)
11. Fricke, Gusts, Buczkowski, Iversen – 3:3 – (37:29)
12. Pawlicki, Iversen, Tungate, Bellego – 4:2 – (41:31)
13. Buczkowski, Lindbaeck, Kościuch, Grahn – 5:1 – (46:32)
14. Buczkowski, Lindbaeck, Bellego, Kościuch – 5:1 – (51:33)
15. Iversen, Fricke, Pawlicki, Tungate – 1:5 – (52:38)

Drużyna Frederika Jakobsena Dackarna Malilla w meczu decydującym o udziale w play-off pokonała Piraternę Motala aż 60:29. Nasz Duńczyk będzie tym samym kontynuował starty na szwedzkich torach w tym roku.

Wyniki:

Piraterna Motala – 29 pkt
1. Piotr Pawlicki – 5 (3,2,w/2min,w,-)
2. Marcin Nowak – 0 (0,0,-,-)
3. Grzegorz Walasek – 3 (0,0,-,1,2)
4. Luke Becker – 12 (1,3,1,1,3,3)
5. Oskar Fajfer – 7 (2,1,2,1,d/4,1)
6. Rasmus Broberg – 2+1 (d/2,2*,0,0,0)
7. Jonathan Ejnermark – 0 (d/2,0,0)

Dackarna Malilla – 60 pkt
1. Rasmus Jensen – 9+2 (1*,3,3,2*,t)
2. Jacob Thorssell – 4+1 (2,1,-,1*,0)
3. Frederik Jakobsen – 12 (3,3,3,2,1)
4. Maciej Janowski – 10+3 (2*,1,2*,2*,3)
5. Brady Kurtz – 12 (1,3,3,3,2)
6. Nicolai Klindt – 10+2 (3,3,2*,2*)
7. Ludvig Lindgren – 3+1 (2*,0,1)

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Thorssell, Jensen, Nowak – 3:3 – (3:3)
2. Klindt, Lindgren, Broberg (d/2), Ejnermark (d/2) – 5:0 – (8:3)
3. Jakobsen, Janowski, Becker, Walasek – 5:1 – (13:4)
4. Klindt, Fajfer, Kurtz, Ejnermark – 4:2 – (17:6)
5. Becker, Broberg, Thorssell, Lindgren – 1:5 – (18:11)
6. Jakobsen, Pawlicki, Janowski, Nowak – 4:2 – (22:13)
7. Jensen, Klindt, Becker, Walasek – 5:1 – (27:14)
8. Jakobsen, Janowski, Fajfer, Ejnermark – 5:1 – (32:15)
9. Kurtz, Klindt, Becker, Pawlicki (w/2min) – 5:1 – (37:16)
10. Jensen, Fajfer, Lindgren, Broberg – 4:2 – (41:18)
11. Kurtz, Janowski, Fajfer, Pawlicki (w) – 5:1 – (46:19)
12. Becker, Jakobsen, Thorssell, Broberg – 3:3 – (49:22)
13. Kurtz, Jensen, Walasek, Fajfer (d/4) – 5:1 – (54:23)
14. Janowski, Walasek, Jakobsen, Broberg – 4:2 – (58:25)
15. Becker, Kurtz, Fajfer, Thorssell – 2:4 – (60:29)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
ORLEN OIL MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content