Canal+ Online IMP: Ósme miejsce Pawlickiego w Krośnie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Canal+ Online IMP: Ósme miejsce Pawlickiego w Krośnie

W niedzielę rozegrano 2. Finał Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torze w Krośnie w biegu finałowym najszybszy okazał się Dominik Kubera, który wyprzedził Bartosza Zmarzlika i Grzegorza Zengotę. Jedyny reprezentant ZOOLESZCZ GKM w tych zawodach Przemysław Pawlicki po bardzo dobrym początku „przygasł” w dwóch ostatnich swoich startach. Ostatecznie z dorobkiem 7 punktów został sklasyfikowany na ósmej pozycji.

Wyniki:

1. Dominik Kubera (Motor Lublin) – 17 (3,3,2,3,3,3) +1 za najwięcej wygranych biegów
2. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 13+2 (3,2,1,2,3,2)
3. Grzegorz Zengota (ROW Rybnik) – 14 (2,3,3,3,2,1)
4. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 9+3 (2,3,1,0,3,w)
5. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 12+1 (3,1,3,2,3)
6. Kacper Woryna (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 10+0 (2,2,3,2,1)
7. Krzysztof Buczkowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 8 (1,3,2,1,1)
8. Przemysław Pawlicki (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz) – 7 (3,2,2,0,0)
9. Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń) – 7 (1,0,1,3,2)
10. Jarosław Hampel (Motor Lublin) – 6 (1,0,w,3,2)
11. Bartosz Smektała (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 5 (0,0,3,1,1)
12. Tobiasz Musielak (Cellfast Wilki Krosno) – 5 (0,2,0,1,2)
13. Rafał Karczmarz (Cellfast Wilki Krosno) – 5 (0,1,2,1,1)
14. Paweł Przedpełski (For Nature Solutions Apator Toruń) – 3 (1,0,0,2,0)
15. Jakub Jamróg (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 3 (2,1,0,d,0)
16. Mateusz Szczepaniak (Cellfast Wilki Krosno) – 2 (0,1,1,u,-)
17. Kacper Szopa (Cellfast Wilki Krosno) – 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. (69,88) Kubera, Zengota, Hampel, Musielak
2. (69,69) Kołodziej, Janowski, Dudek, Smektała
3. (69,53) Zmarzlik, Woryna, Buczkowski, Szczepaniak
4. (70,16) Pawlicki, Jamróg, Przedpełski, Karczmarz
5. (71,19) Zengota, Zmarzlik, Jamróg, Dudek
6. (70,63) Janowski, Pawlicki, Szczepaniak, Hampel
7. (71,19) Buczkowski, Musielak, Karczmarz, Smektała
8. (71,20) Kubera, Woryna, Kołodziej, Przedpełski
9. (71,13) Zengota, Buczkowski, Janowski, Przedpełski
10. (71,12) Woryna, Karczmarz, Dudek, Szopa (Hampel – w)
11. (69,94) Kołodziej, Pawlicki, Zmarzlik, Musielak
12. (70,28) Smektała, Kubera, Szczepaniak, Jamróg
13. (72,25) Zengota, Woryna, Smektała, Pawlicki
14. (70,87) Hampel, Kołodziej, Buczkowski, Jamróg (d/4)
15. (71,10) Dudek, Przedpełski, Musielak, Szczepaniak (u/2)
16. (69,78) Kubera, Zmarzlik, Karczmarz, Janowski
17. (71,93) Kołodziej, Zengota, Karczmarz, Szopa
18. (71,06) Zmarzlik, Hampel, Smektała, Przedpełski
19. (70,59) Janowski, Musielak, Woryna, Jamróg
20. (71,01) Kubera, Dudek, Buczkowski, Pawlicki

Baraż:
21. (70,47) Janowski, Zmarzlik, Kołodziej, Woryna

Finał:
22. (69,85) Kubera, Zmarzlik, Zengota, Janowski (w/u)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content