Bauhaus-Ligan: Komplet Jakobsena w debiucie, słaby dzień Polaków - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Bauhaus-Ligan: Komplet Jakobsena w debiucie, słaby dzień Polaków

Trzy mecze szwedzkiej Bauhaus-Ligan rozegrano we wtorek. W dwóch z nich zobaczyliśmy reprezentantów ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Najlepiej spisał się Frederik Jakobsen, który dla Dackarny wywalczył komplet 12 punktów i trzech bonusów. Ekipa z Malilli wysoko pokonała Masarnę Avesta 59:31, a dla gości tylko 3 „oczka” i bonus zdobył Przemysław Pawlicki.

Wyniki:

Masarna Avesta – 31 pkt
1. Krzysztof Buczkowski – 9 (3,1,2,2,1)
2. Kacper Gomólski – 2+1 (0,0,1*,w,1)
3. Rohan Tungate – 5 (0,2,1,2,0)
4. Przemysław Pawlicki – 3+1 (1,1,1*,0)
5. Antonio Lindbaeck – 4+1 (3,0,1*,0)
6. Francis Gusts – 4+1 (2*,0,2)
7. Philip Hellstroem-Baengs – 4 (3,0,1,0)

Dackarna Malilla – 59 pkt
1. Rasmus Jensen – 12+2 (1*,3,3,3,2*)
2. Jacob Thorssell – 5+1 (2,2*,0,1)
3. Frederik Jakobsen – 12+3 (2*,2*,2*,3,3)
4. Maciej Janowski – 14+1 (3,3,3,3,2*)
5. Brady Kurtz – 11+1 (2,3,2*,1,3)
6. Wiktor Trofimow jr – 2+1 (1,1*,0)
7. Ludvig Lindgren – 3 (w,3,0)

Bieg po biegu:
1. Buczkowski, Thorssell, Jensen, Gomólski – 3:3 – (3:3)
2. Hellstroem-Baengs, Gusts, Trofimow jr, Lindgren (w) – 1:5 – (4:8)
3. Janowski, Jakobsen, Pawlicki, Tungate – 5:1 – (9:9)
4. Lindbaeck, Kurtz, Trofimow jr, Hellstroem-Baengs – 3:3 – (12:12)
5. Lindgren, Thorssell, Pawlicki, Gusts – 5:1 – (17:13)
6. Janowski, Jakobsen, Buczkowski, Gomólski – 5:1 – (22:14)
7. Jensen, Tungate, Pawlicki, Thorssell – 3:3 – (25:17)
8. Janowski, Jakobsen, Hellstroem-Baengs, Lindbaeck – 5:1 – (30:18)
9. Kurtz, Buczkowski, Gomólski, Trofimow jr – 3:3 – (33:21)
10. Jensen, Gusts, Lindbaeck, Lindgren – 3:3 – (36:24)
11. Janowski, Kurtz, Tungate, Gusts – 5:1 – (41:25)
12. Jakobsen, Buczkowski, Thorssell, Pawlicki – 4:2 – (45:27)
13. Jensen, Tungate, Kurtz, Lindbaeck – 4:2 – (49:29)
14. Kurtz, Jensen, Gomólski, Hellstroem-Baengs – 5:1 – (54:30)
15. Jakobsen, Janowski, Buczkowski, Tungate – 5:1 – (59:31)

W drugim spotkaniu z udziałem zawodnika żółto-niebieskich Indianerna wysoko uległa na wyjeździe Vastervik Speedway 37:53. Norbert Krakowiak startował w drużynie z Kumli, jednak najpierw dotarł do mety na czwartej pozycji, a w drugim starcie dotknął taśmy i nie pojawił się więcej na torze.

Wyniki:

Kumla Indianerna – 37 pkt
1. Niels Kristian Iversen – 3 (1,0,1,1)
2. Norbert Kościuch – 1 (0,1,-,0)
3. Chris Holder – 14 (3,0,3,2,3,3)
4. Norbert Krakowiak – 0 (0,t,-,-)
5. Max Fricke – 8+2 (2,1,0,2*,2*,1)
6. Gustav Grahn – 5+1 (w,1*,3,0,1)
7. Jonatan Grahn – 6 (2,0,2,2,0)

Vastervik Speedway – 53 pkt
1. Gleb Czugunow – 7+3 (2*,2*,0,1,2*)
2. Bartosz Smektała – 11+1 (3,0,3,2*,3)
3. Fredrik Lindgren – 11 (2,3,1,3,2)
4. Mads Hansen – 7+2 (1*,2*,3,1,0)
5. Kenneth Bjerre – 6 (1,2,3,0)
6. Peter Ljung – 6 (3,3,0)
7. Anton Karlsson – 5 (1,3,1)

Bieg po biegu:
1. (58,00) Smektała, Czugunow, Iversen, Kościuch – 5:1 – (5:1)
2. (59,00) Ljung, J. Grahn, Karlsson, G. Grahn (w) – 4:2 – (9:3)
3. (57,10) Holder, Lindgren, Hansen, Krakowiak – 3:3 – (12:6)
4. (57,70) Ljung, Fricke, Bjerre, J. Grahn – 4:2 – (16:8)
5. (58,00) Karlsson, J. Grahn, G. Grahn, Smektała – 3:3 – (19:11)
6. (56,70) Lindgren, Hansen, Kościuch, Iversen – 5:1 – (24:12)
7. (56,80) Smektała, Czugunow, Fricke, Holder – 5:1 – (29:13)
8. (57,40) Hansen, J. Grahn, Lindgren, Fricke – 4:2 – (33:15)
9. (56,70) Holder, Bjerre, Iversen, Ljung – 2:4 – (35:19)
10. (57,80) G. Grahn, Fricke, Karlsson, Czugunow – 1:5 – (36:24)
11. (57,40) Bjerre, Holder, Hansen, Kościuch – 4:2 – (40:26)
12. (56,90) Lindgren, Smektała, Iversen, G. Grahn – 5:1 – (45:27)
13. (57,10) Holder, Fricke, Czugunow, Bjerre – 1:5 – (46:32)
14. (56,50) Smektała, Czugunow, G. Grahn, J. Grahn – 5:1 – (51:33)
15. (57,10) Holder, Lindgren, Fricke, Hansen – 2:4 – (53:37)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content