TZKJ: Niezły występ Rafalskiego w Krośnie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

TZKJ: Niezły występ Rafalskiego w Krośnie

We wtorek na torze w Krośnie odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten tydzień turniejów Zaplecza Kadry Juniorów. Wygrał go reprezentant gospodarzy Franciszek Karczewski, a na podium stanęli także Damian Ratajczak i Krzysztof Lewandowski. Jedyny zawodnik ZOOLESZCZ GKM Wiktor Rafalski zajął szóste miejsce z dorobkiem 8 punktów.

Wyniki:

1. Franciszek Karczewski (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) – 12 (3,1,2,3,3)
3. Krzysztof Lewandowski (For Nature Solution Apator Toruń) – 11 (3,2,3,0,3)
4. Kajetan Kupiec (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 11 (1,3,2,2,3)
5. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów Wlkp.) – 11 (2,2,3,2,2)
6. Wiktor Rafalski (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz) – 8 (3,3,1,1,0)
7. Krzysztof Sadurski (Cellfast Wilki Krosno) – 8 (0,3,1,2,2)
8. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) – 8 (2,2,2,1,1)
9. Oskar Hurysz (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 7 (2,1,1,1,2)
10. Paweł Trześniewski (ROW Rybnik) – 6 (t,1,0,3,2)
11. Kacper Grzelak (Arged Malesa Ostrów Wlkp.) – 6 (1,1,3,0,1)
12. Szymon Bańdur (Texom Stal Rzeszów) – 6 (2,w,1,2,1)
13. Mateusz Affelt (For Nature Solution Apator Toruń) – 4 (0,2,0,1,1)
14. Mateusz Bartkowiak (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 3 (0,0,d,3,t)
15. Kacper Szopa (Cellfast Wilki Krosno) – 2 (0,0,2,0,0)
16. Maksym Borowiak (Fogo Unia Leszno) – 1 (1,0,0,0,0)
17. Kacper Tkocz (ROW Rybnik) – 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. Ratajczak, Mencel, Borowiak, Bartkowiak
2. Rafalski, Hurysz, Tkocz, Szopa
3. Lewandowski, Krawczyk, Grzelak, Affelt
4. Karczewski, Bańdur, Kupiec, Sadurski
5. Rafalski, Mencel, Grzelak, Bańdur (w)
6. Sadurski, Krawczyk, Hurysz, Bartkowiak
7. Kupiec, Affelt, Trześniewski, Borowiak
8. Karczewski, Lewandowski, Ratajczak, Szopa
9. Karczewski, Mencel, Hurysz, Affelt
10. Lewandowski, Kupiec, Rafalski, Bartkowiak (d)
11. Grzelak, Szopa, Sadurski, Borowiak
12. Krawczyk, Ratajczak, Bańdur, Trześniewski
13. Trześniewski, Sadurski, Mencel, Lewandowski
14. Bartkowiak, Bańdur, Affelt, Szopa
15. Karczewski, Krawczyk, Rafalski, Borowiak
16. Ratajczak, Kupiec, Hurysz, Grzelak
17. Kupiec, Krawczyk, Mencel, Szopa
18. Karczewski, Trześniewski, Grzelak, Tkocz
19. Lewandowski, Hurysz, Bańdur, Borowiak
20. Ratajczak, Sadurski, Affelt, Rafalski

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content