Przerwa w startach Krzysztofa Kasprzaka - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Przerwa w startach Krzysztofa Kasprzaka

Sezon 2022 nie jest najszczęśliwszy dla zawodników ZOOLESZCZ GKM, których prześladuje plaga kontuzji. Kolejnym zawodnikiem, który zmaga się z problemami zdrowotnymi jest Krzysztof Kasprzak. Krajowy senior żółto-niebieskich podczas meczu z Motorem Lublin na H4 rozegranym 15 lipca upadł na tor i od tego czasu zmaga się z urazem, który jak się okazuje – wykluczy go ze startów na dłuższy okres czasu.

„KK” pomimo dolegliwości bólowych nie opuścił drużyny i wziął udział w ostatnich meczach ZOOLESZCZ GKM w tym sezonie we Wrocławiu i na H4 z Arged Malesa Ostrów Wlkp., jednak jego jazda, jak i wyniki nie były satysfakcjonujące dla kibiców i samego zawodnika. Do meczu ze spadkowiczem z PGE Ekstraligi Kasprzak przystąpił „z marszu” po dwutygodniowej przerwie.

Przeprowadzone w poniedziałek po spotkaniu badania potwierdziły naderwanie mięśnia najszerszego grzbietu po stronie lewej. Kontuzja wykluczy go ze startów na co najmniej miesiąc, a może również oznaczać koniec sezonu dla naszego seniora. Kasprzak opuści m.in. dwie pozostałe rundy cyklu Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie (15 sierpnia) i w Rzeszowie (5 września).

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content