Przerwa w startach Krzysztofa Kasprzaka - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Przerwa w startach Krzysztofa Kasprzaka

Sezon 2022 nie jest najszczęśliwszy dla zawodników ZOOLESZCZ GKM, których prześladuje plaga kontuzji. Kolejnym zawodnikiem, który zmaga się z problemami zdrowotnymi jest Krzysztof Kasprzak. Krajowy senior żółto-niebieskich podczas meczu z Motorem Lublin na H4 rozegranym 15 lipca upadł na tor i od tego czasu zmaga się z urazem, który jak się okazuje – wykluczy go ze startów na dłuższy okres czasu.

„KK” pomimo dolegliwości bólowych nie opuścił drużyny i wziął udział w ostatnich meczach ZOOLESZCZ GKM w tym sezonie we Wrocławiu i na H4 z Arged Malesa Ostrów Wlkp., jednak jego jazda, jak i wyniki nie były satysfakcjonujące dla kibiców i samego zawodnika. Do meczu ze spadkowiczem z PGE Ekstraligi Kasprzak przystąpił „z marszu” po dwutygodniowej przerwie.

Przeprowadzone w poniedziałek po spotkaniu badania potwierdziły naderwanie mięśnia najszerszego grzbietu po stronie lewej. Kontuzja wykluczy go ze startów na co najmniej miesiąc, a może również oznaczać koniec sezonu dla naszego seniora. Kasprzak opuści m.in. dwie pozostałe rundy cyklu Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie (15 sierpnia) i w Rzeszowie (5 września).

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content