DPE 250cc: Włókniarz wygrywa w Grudziądzu, GKM na podium - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DPE 250cc: Włókniarz wygrywa w Grudziądzu, GKM na podium

W poniedziałek na torze w Grudziądzu rozegrano 6 rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. Najlepszą ekipą na H4 okazał się zespół Włókniarza Częstochowa, która wyprzedziła Stal Gorzów. Na najniższym stopniu podium stanęły dwie drużyny – GKM Grudziądz oraz Unii Leszno.

Wyniki:

I. Włókniarz Częstochowa – 22 pkt
4. Szymon Ludwiczak – 7+1 (d,3,3,1*)
5. Marcel Kowolik – 11 (3,2,3,3)
6. Krystian Gręda – 4+1 (0,1,1,2*)

II Stal Gorzów – 20 pkt
7. Denis Andrzejczak – 7+1 (1,1*,3,2)
8. Mikołaj Krok – 9+1 (3,3,2,1*)
9. Szymon Tomaszewski – 4+1 (2,1,1*,w)

III-IV GKM Grudziądz – 19 pkt
10. Kevin Małkiewicz – 9 (w,3,3,3)
11. Damian Miller – 2 (2,0,w,0)
12. Jan Przanowski – 8+1 (2*,2,3,1)

III-IV. Unia Leszno – 19 pkt
16. Kacper Mania – 10 (2,3,3,2)
17. Kamil Witkowski – 8+2 (1*,3,2*,2)
18. Emil Konieczny – 1 (1,0,u,0)

V. Motor Lublin – 16 pkt
13. Antoni Kawczyński – 10 (3,1,3,3)
14. Krystian Buczyński – 2+1 (0,1*,0,1)
15. Adam Putkowski – 4 (0,2,2,0)

VI-VII Arged Malesa Ostrów Wlkp. – 15 pkt
1. Gracjan Szostak – 9 (2,3,2,2)
2. Konrad Pawłowski – 5+1 (1,w,3,1*)
3. Jakub Wierucki – 1 (0,0,1,d)

VI-VII. KS Toruń – 15 pkt
19. Jakub Breński – 4 (2,w,2,u)
20. Mikołaj Duchiński – 6+1 (1*,3,1,1)
21. Ksawery Słomski – 5 (2,0,2,1)

Bieg po biegu:
1. Kowolik, Szostak, Pawłowski, Ludwiczak (d)
2. Krok, Miller, Andrzejczak, Małkiewicz (w/2min)
3. Kawczyński, Mania, Witkowski, Buczyński
4. Szostak, Breński, Duchiński, Wierucki
5. Ludwiczak, Tomaszewski, Andrzejczak, Gręda
6. Małkiewicz, Przanowski, Kawczyński, Putkowski
7. Witkowski, Słomski, Konieczny, Breński (w)
8. Krok, Szostak, Tomaszewski, Wierucki
9. Ludwiczak, Przanowski, Gręda, Miller
10. Duchiński, Putkowski, Buczyński, Słomski
11. Mania, Witkowski, Wierucki, Pawłowski (w)
12. Kawczyński, Kowolik, Ludwiczak, Buczyński
13. Mania, Krok, Tomaszewski, Konieczny
14. Przanowski, Słomski, Duchiński, Miller (w)
15. Pawłowski, Putkowski, Buczyński, Wierucki (d)
16. Kowolik, Mania, Gręda, Konieczny (u)
17. Andrzejczak, Breński, Słomski, Tomaszewski (w/su)
18. Małkiewicz, Szostak, Pawłowski, Miller
19. Kowolik, Gręda, Duchiński, Breński (u)
20. Kawczyński, Andrzejczak, Krok, Putkowski
21. Małkiewicz, Witkowski, Przanowski, Konieczny

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content