DMPJ: Trzecie miejsce MASZEWSKI GKM w Lublinie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Trzecie miejsce MASZEWSKI GKM w Lublinie

Na zakończenie rund półfinałowych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów ekipa MASZEWSKI GKM udała się do Lublina. W czwartek w ramach 4 rundy najlepsi okazali się gospodarze, a podopieczni Roberta Kościechy, którzy pewni awansu wystąpili bez swojego lidera Kacpra Pludry sklasyfikowani zostali na trzeciej pozycji. Najskuteczniejszym w ekipie żółto-niebieskich był Kacper Łobodziński, zdobywca 10 punktów.

Wyniki:

I. Motor Lublin – 42 pkt
1. Mateusz Cierniak – 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Wiktor Lampart – 18 (3,3,3,3,3,3)
3. Jan Rachubik – 6 (1,1,1,1,2,w)
4. Wiktor Firmuga – 0 (ns,ns)

II. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 32 pkt
5. Nikodem Bartoch – 8 (2,2,2,1,1)
6. Mateusz Dul – 8 (0,2,2,1,3)
7. Aleksander Grygolec – 8 (2,1,3,2,w)
8. Jakub Sroka – 8 (2,1,3,2,0)

III. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 25 pkt
13. Kacper Łobodziński – 10 (3,2,2,2,1)
14. Kacper Warduliński – 0 (0,0,w,0,0)
15. Wiktor Rafalski – 7 (0,3,1,1,2)
16. Seweryn Orgacki – 8 (1,3,0,3,1)

IV. Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno – 21 pkt
9. Tobiasz Musielak II – 6 (1,1,2,d,2)
10. Antoni Mencel – 6 (0,0,1,2,3)
11. Damian Ratajczak – 7 (2,2,1,d,2)
12. Hubert Ścibak – 2 (1,0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Bartoch, Ścibak, Warduliński – (3:2:1:0)
2. Łobodziński, Ratajczak, Rachubik, Dul – (4:2:3:3)
3. Lampart, Sroka, Musielak , Rafalski – (7:4:4:3)
4. Cierniak, Grygolec, Orgacki, Mencel – (10:6:4:4)
5. Orgacki, Dul, Musielak – (10:8:5:7)
6. Rafalski, Bartoch, Rachubik, Mencel – (11:10:5:10)
7. Lampart, Łobodziński, Grygolec, Ścibak – (14:11:5:12)
8. Cierniak, Ratajczak, Sroka, Warduliński – (17:12:7:12)
9. Sroka, Łobodziński, Mencel – (17:15:8:14)
10. Grygolec, Musielak , Rachubik, Warduliński (w/u) – (18:18:10:14)
11. Lampart, Bartoch, Ratajczak, Orgacki – (21:20:11:14)
12. Cierniak, Dul, Rafalski, Ścibak – (24:22:11:15)
13. Orgacki, Sroka, Rachubik, Ścibak – (25:24:11:18)
14. Lampart, Grygolec, Rafalski, Ratajczak (d4) – (28:26:11:19)
15. Lampart, Mencel, Dul, Warduliński – (31:27:13:19)
16. Cierniak, Łobodziński, Bartoch, Musielak (d4) – (34:28:13:21)
17. Dul, Rachubik, Ścibak, Warduliński – (36:31:14:21)
18. Mencel, Rafalski, Bartoch, Rachubik (w/2min) – (36:32:17:23)
19. Cierniak, Musielak , Orgacki, Sroka – (39:32:19:24)
20. Lampart, Ratajczak, Łobodziński, Grygolec (w/u) – (42:32:21:25)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
128
224
320
417
515
615
712
80