DMPJ: Trzecie miejsce MASZEWSKI GKM w Lublinie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Trzecie miejsce MASZEWSKI GKM w Lublinie

Na zakończenie rund półfinałowych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów ekipa MASZEWSKI GKM udała się do Lublina. W czwartek w ramach 4 rundy najlepsi okazali się gospodarze, a podopieczni Roberta Kościechy, którzy pewni awansu wystąpili bez swojego lidera Kacpra Pludry sklasyfikowani zostali na trzeciej pozycji. Najskuteczniejszym w ekipie żółto-niebieskich był Kacper Łobodziński, zdobywca 10 punktów.

Wyniki:

I. Motor Lublin – 42 pkt
1. Mateusz Cierniak – 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Wiktor Lampart – 18 (3,3,3,3,3,3)
3. Jan Rachubik – 6 (1,1,1,1,2,w)
4. Wiktor Firmuga – 0 (ns,ns)

II. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 32 pkt
5. Nikodem Bartoch – 8 (2,2,2,1,1)
6. Mateusz Dul – 8 (0,2,2,1,3)
7. Aleksander Grygolec – 8 (2,1,3,2,w)
8. Jakub Sroka – 8 (2,1,3,2,0)

III. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 25 pkt
13. Kacper Łobodziński – 10 (3,2,2,2,1)
14. Kacper Warduliński – 0 (0,0,w,0,0)
15. Wiktor Rafalski – 7 (0,3,1,1,2)
16. Seweryn Orgacki – 8 (1,3,0,3,1)

IV. Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno – 21 pkt
9. Tobiasz Musielak II – 6 (1,1,2,d,2)
10. Antoni Mencel – 6 (0,0,1,2,3)
11. Damian Ratajczak – 7 (2,2,1,d,2)
12. Hubert Ścibak – 2 (1,0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Bartoch, Ścibak, Warduliński – (3:2:1:0)
2. Łobodziński, Ratajczak, Rachubik, Dul – (4:2:3:3)
3. Lampart, Sroka, Musielak , Rafalski – (7:4:4:3)
4. Cierniak, Grygolec, Orgacki, Mencel – (10:6:4:4)
5. Orgacki, Dul, Musielak – (10:8:5:7)
6. Rafalski, Bartoch, Rachubik, Mencel – (11:10:5:10)
7. Lampart, Łobodziński, Grygolec, Ścibak – (14:11:5:12)
8. Cierniak, Ratajczak, Sroka, Warduliński – (17:12:7:12)
9. Sroka, Łobodziński, Mencel – (17:15:8:14)
10. Grygolec, Musielak , Rachubik, Warduliński (w/u) – (18:18:10:14)
11. Lampart, Bartoch, Ratajczak, Orgacki – (21:20:11:14)
12. Cierniak, Dul, Rafalski, Ścibak – (24:22:11:15)
13. Orgacki, Sroka, Rachubik, Ścibak – (25:24:11:18)
14. Lampart, Grygolec, Rafalski, Ratajczak (d4) – (28:26:11:19)
15. Lampart, Mencel, Dul, Warduliński – (31:27:13:19)
16. Cierniak, Łobodziński, Bartoch, Musielak (d4) – (34:28:13:21)
17. Dul, Rachubik, Ścibak, Warduliński – (36:31:14:21)
18. Mencel, Rafalski, Bartoch, Rachubik (w/2min) – (36:32:17:23)
19. Cierniak, Musielak , Orgacki, Sroka – (39:32:19:24)
20. Lampart, Ratajczak, Łobodziński, Grygolec (w/u) – (42:32:21:25)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content