MASZEWSKI GKM w finale DMPJ! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MASZEWSKI GKM w finale DMPJ!

Wygrana 3 runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Grudziądzu i zapewniony awans do turniejów finałowych tych rozgrywek na jedną rundę przed końcem zmagań. To dorobek ekipy MASZEWSKI GKM osiągnięty w środowe popołudnie na H4! Żółto-niebiescy wywalczyli 44 punkty i nie dali szans rywalom z Lublina, Łodzi i Leszna.

Start finałów zaplanowano na 31 sierpnia. Z naszej grupy awans wywalczyła również drużyna Motoru Lublin.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 44 pkt
1. Kacper Łobodziński – 11 (3,1,2,2,3)
2. Seweryn Orgacki – 9 (1,3,2,0,3)
3. Wiktor Rafalski – 11 (3,1,2,3,2)
4. Kacper Pludra – 13 (2,2,3,3,3)
17. Kacper Warduliński – NS

II. Motor Lublin – 35 pkt
5. Mateusz Cierniak – 16 (3,3,2,3,3,2)
6. Wiktor Lampart – 16 (1,3,3,3,3,3)
7. Jan Rachubik – 3 (w,0,0,2,1)
8. Wiktor Firmuga – zwolnienie lekarskie

III. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 26 pkt
9. Nikodem Bartoch – 6 (2,1,1,1,1)
10. Mateusz Dul – 8 (2,2,1,2,1)
11. Aleksander Grygolec – 7 (2,2,1,t,2)
12. Jakub Sroka – 5 (u,2,1,w,2)

IV. Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno – 14 pkt
13. Tobiasz Musielak – 2 (0,1,0,0,1)
14. Antoni Mencel – 5 (1,0,3,1,0)
15. Hubert Ścibak – 4 (3,0,0,1,0)
16. Maksym Borowiak – 3 (1,0,0,2,w)

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Pludra, Mencel, Sroka (u) – (2:3:0:1)
2. Rafalski, Grygolec, Lampart, Musielak II – (5:4:2:1)
3. Ścibak, Bartoch, Orgacki– (6:4:4:4)
4. Łobodziński, Dul, Borowiak, Rachubik (w) – (9:4:6:5)
5. Lampart, Pludra, Bartoch, Borowiak – (11:7:7:5)
6. Cierniak, Dul, Rafalski, Ścibak – (12:10:9:5)
7. Orgacki, Sroka, Musielak II, Rachubik – (15:10:11:6)
8. Lampart, Grygolec, Łobodziński, Mencel – (16:13:13:6)
9. Pludra, Cierniak, Dul, Musielak II – (19:15:14:6)
10. Mencel, Rafalski, Bartoch, Rachubik – (21:15:15:9)
11. Cierniak, Orgacki, Grygolec, Borowiak – (23:18:16:9)
12. Lampart, Łobodziński, Sroka, Ścibak – (25:21:17:9)
13. Rafalski, Borowiak, Sroka (w) – (28:21:17:11)
14. Pludra, Rachubik, Ścibak, Grygolec (t) – (31:23:17:12)
15. Lampart, Dul, Mencel, Orgacki – (31:26:19:13)
16. Cierniak, Łobodziński, Bartoch, Musielak II – (33:29:20:13)
17. Orgacki, Sroka, Musielak II – (36:29:22:14)
18. Łobodziński, Grygolec, Rachubik, Borowiak (w) – (39:30:24:14)
19. Lampart, Rafalski, Bartoch, Ścibak – (41:33:25:14)
20. Pludra, Cierniak, Dul, Mencel – (44:35:26:14)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content