Wylicytuj dzień meczowy z GKM-em na rzecz chorego kibica! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Wylicytuj dzień meczowy z GKM-em na rzecz chorego kibica!

W dalszym ciągu pomagamy w powrocie do zdrowia kibicowi żużla Pawłowi Romejko, który zmaga się z nowotworem mózgu. Miło nam poinformować, że do akcji portalu po-bandzie.com.pl włączył się klub GKM Grudziądz S.A.!

5 sierpnia drużyna ZOOLESZCZ GKM zmierzy się na własnym torze z drużyną Arged Malesa Ostrów Wlkp. Osoba, która wygra specjalną licytację wraz z osobą towarzyszącą będzie mogła zobaczyć jak wygląda dzień meczowy w klubie i poznać „kuchnię” spotkania PGE Ekstraligi. Licytacja potrwa do środy 3 sierpnia, do godziny 23:59 – TUTAJ!

– Jeśli jest taka potrzeba, to zawsze pomagamy. Chętnie włączamy się do akcji i mamy nadzieję, że na konto Pawła trafi pokaźna suma – powiedział prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

– Tak naprawdę rzadko jest okazja, aby naocznie przyjrzeć się jak wygląda dzień meczowy i poznać go od „kuchni”. Na pewno będzie okazja do poznania całego „procederu” meczowego, rozmów czy zdjęć z zawodnikami. Oczywiście nasi goście specjalni obejrzą mecz, a klub uhonoruje ich również niespodzianką – dodał dyrektor marketingu Tomasz Krasiński.

– Zawsze twierdzimy, że naszą misją jest nie tylko próba lepszego czy gorszego pisania o żużlu, ale również pomoc osobom ze środowiska żużlowego. Tu akurat mamy do czynienia z kibicem żużla, ale sytuacja jest na tyle poważna, że jednomyślnie stwierdziliśmy, że pomoc jest potrzebna. To nie pierwsza i nie ostatnia licytacja. Działaczom GKM-u Grudziądz dziękuję za pomoc, a wszystkie kluby, które chciałyby pomóc Pawłowi, jak wspomniany Grudziądz czy Poznań, serdecznie prosimy o kontakt chociażby drogą mailową – redakcja@po-bandzie.com.pl – mówi menadżer portalu po-bandzie.com.pl, Łukasz Malaka.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content