Wylicytuj dzień meczowy z GKM-em na rzecz chorego kibica! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Wylicytuj dzień meczowy z GKM-em na rzecz chorego kibica!

W dalszym ciągu pomagamy w powrocie do zdrowia kibicowi żużla Pawłowi Romejko, który zmaga się z nowotworem mózgu. Miło nam poinformować, że do akcji portalu po-bandzie.com.pl włączył się klub GKM Grudziądz S.A.!

5 sierpnia drużyna ZOOLESZCZ GKM zmierzy się na własnym torze z drużyną Arged Malesa Ostrów Wlkp. Osoba, która wygra specjalną licytację wraz z osobą towarzyszącą będzie mogła zobaczyć jak wygląda dzień meczowy w klubie i poznać „kuchnię” spotkania PGE Ekstraligi. Licytacja potrwa do środy 3 sierpnia, do godziny 23:59 – TUTAJ!

– Jeśli jest taka potrzeba, to zawsze pomagamy. Chętnie włączamy się do akcji i mamy nadzieję, że na konto Pawła trafi pokaźna suma – powiedział prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

– Tak naprawdę rzadko jest okazja, aby naocznie przyjrzeć się jak wygląda dzień meczowy i poznać go od „kuchni”. Na pewno będzie okazja do poznania całego „procederu” meczowego, rozmów czy zdjęć z zawodnikami. Oczywiście nasi goście specjalni obejrzą mecz, a klub uhonoruje ich również niespodzianką – dodał dyrektor marketingu Tomasz Krasiński.

– Zawsze twierdzimy, że naszą misją jest nie tylko próba lepszego czy gorszego pisania o żużlu, ale również pomoc osobom ze środowiska żużlowego. Tu akurat mamy do czynienia z kibicem żużla, ale sytuacja jest na tyle poważna, że jednomyślnie stwierdziliśmy, że pomoc jest potrzebna. To nie pierwsza i nie ostatnia licytacja. Działaczom GKM-u Grudziądz dziękuję za pomoc, a wszystkie kluby, które chciałyby pomóc Pawłowi, jak wspomniany Grudziądz czy Poznań, serdecznie prosimy o kontakt chociażby drogą mailową – redakcja@po-bandzie.com.pl – mówi menadżer portalu po-bandzie.com.pl, Łukasz Malaka.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
114
210
310
48
56
66
74
84
Skip to content