MIMP: Pludra i Rafalski z awansem, Łobodziński rezerwowym w finale! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MIMP: Pludra i Rafalski z awansem, Łobodziński rezerwowym w finale!

To był udany dzień juniorów ZOOLESZCZ GKM. Na torach w Pile i w Rybniku odbyły się eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na pilskim torze najlepszy okazał się Kacper Pludra! Trzecie miejsce zajął Wiktor Rafalski, a piątą pozycję w wyścigu dodatkowym wywalczył Kacper Łobodziński, co dało mu miejsce rezerwowego w turnieju finałowym, zaplanowanym na 24 sierpnia w Częstochowie. W Rybniku rywalizował Seweryn Orgacki, jednak jego siódme miejsce nie dało mu przepustki do częstochowskich zawodów.

Wyniki z Piły:

1. Kacper Pludra – 13 (3,3,2,3,2)
2. Oskar Paluch – 12 (3,3,3,w,3)
3. Wiktor Rafalski – 12 (2,1,3,3,3)
4. Krzysztof Lewandowski – 11 (3,2,3,2,1)
——
5. Kacper Łobodziński – 10 (1,1,2,3,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
6. Mateusz Dul – 10 (2,3,3,2,u) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
7. Jakub Poczta – 9 (0,2,2,3,2)
8. Fabian Ragus – 8 (3,2,1,2,t)
9. Mateusz Affelt – 8 (2,1,1,1,3)
10. Kacper Grzelak – 8 (1,2,2,1,2)
11. Kacper Teska – 6 (1,3,1,0,1)
12. Hubert Ścibak – 4 (0,0,0,2,2)
13. Maksym Borowiak – 4 (2,0,1,u,1)
14. Marcin Ogrodnik – 1 (1,w,u,t,u)
15. Kacper Makowski – 0 (0,0,u,-,ns)
16. Tobiasz Musielak II – 0 (w,u,0,w,0)
17. Oskar Hurysz – 0 (0,-,-,-,ns)

Bieg po biegu:
1. (65,80) Ragus, Dul, Ogrodnik, Makowski
2. (64,34) Paluch, Rafalski, Łobodziński, Hurysz
3. (63,99) Lewandowski, Affelt, Grzelak, Poczta
4. (63,99) Pludra, Borowiak, Teska, Ścibak
5. (63,09) Pludra, Poczta, Łobodziński, Makowski
6. (62,74) Paluch, Ragus, Affelt, Borowiak
7. (65,77) Dul, Grzelak, Rafalski, Ścibak
8. (66,24) Teska, Lewandowski, Musielak II (u/3), Ogrodnik (w/3)
9. (63,58) Paluch, Grzelak, Teska, Makowski (u/4)
10. (64,55) Lewandowski, Łobodziński, Ragus, Ścibak
11. (66,05) Dul, Poczta, Borowiak, Ogrodnik (u/4)
12. (65,64) Rafalski, Pludra, Affelt, Musielak II
13. (65,83) Rafalski, Lewandowski, Borowiak (u/3), Ogrodnik (t)
14. (64,77) Pludra, Ragus, Grzelak, Ogrodnik (u/4)
15. (65,89) Łobodziński, Dul, Affelt, Teska
16. (70,21) Poczta, Ścibak, Musielak II (w), Paluch (w)
17. (66,74) Affelt, Ścibak, Hurysz (ns), Makowski (ns)
18. (65,96) Rafalski, Poczta, Teska, Ragus (t)
19. (64,64) Paluch, Pludra, Lewandowski, Dul (u/3)
20. (65,66) Łobodziński, Grzelak, Borowiak, Musielak II
Bieg dodatkowy. (77,09) Łobodziński, Dul (u/2)

Wyniki z Rybnika:

1. Denis Zieliński – 14 (3,3,3,2,3)
2. Paweł Trześniewski – 12 (3,2,2,3,2)
3. Mateusz Bartkowiak – 12 (2,3,2,3,2)
4. Damian Ratajczak – 11 (3,2,0,3,3)
——
5. Mikołaj Czapla – 10 (2,3,2,0,3)
6. Jakub Krawczyk – 9 (3,1,3,0,2)
7. Seweryn Orgacki – 8 (2,0,3,3,0)
8. Marcel Studziński – 8 (1,3,0,1,3)
9. Mateusz Panicz – 7 (0,1,3,2,1)
10. Aleksander Grygolec – 6 (2,2,w/su,2,t)
11. Olivier Buszkiewicz – 5 (w/u,2,1,2,0)
12. Jakub Sroka – 5 (1,1,1,1,1)
13. Karol Żupiński – 4 (1,t,2,0,1)
14. Antoni Mencel – 3 (0,0,0,1,2)
15. Kajetan Kupiec – 3 (1,1,1,0,0,)
16. Kacper Tkocz – 2 (0,w/u,1,1,0)
17. Lech Chlebowski – 1 (0,1)
18. Błażej Wypior – 0 (w/2m.)

Bieg po biegu:
1. (67,49) Trześniewski, Bartkowiak, Kupiec, Tkocz
2. (67,55) Krawczyk, Grygolec, Sroka, Panicz
3. (66,49) Ratajczak, Orgacki, Studziński, Mencel
4. (68,30) Zieliński, Czapla, Żupiński, Buszkiewicz (w/u)
5. (68,64) Czapla, Trześniewski, Krawczyk, Orgacki
6. (68,08) Bartkowiak, Ratajczak, Sroka, Chlebowski, Żupiński (t)
7. (68,81) Studziński, Buszkiewicz, Panicz, Tkocz (w/u)
8. (68,24) Zieliński, Grygolec, Kupiec, Mencel
9. (68,81) Zieliński, Trześniewski, Sroka, Studziński
10. (67,88) Krawczyk, Bartkowiak, Buszkiewicz, Mencel
11. (69,09) Orgacki, Żupiński, Tkocz, Grygolec (w/su)
12. (68,58) Panicz, Czapla, Kupiec, Ratajczak
13. (68,59) Trześniewski, Panicz, Mencel, Żupiński
14. (67,75) Bartkowiak, Grygolec, Studziński, Czapla
15. (67,28) Ratajczak, Zieliński, Tkocz, Krawczyk
16. (68,41) Orgacki, Buszkiewicz, Sroka, Kupiec
17. (66,75) Ratajczak, Trześniewski, Chlebowski, Buszkiewicz, Wypior (w/2m.), Grygolec (t)
18. (67,02) Zieliński, Bartkowiak, Panicz, Orgacki
19. (68,89) Czapla, Mencel, Sroka,Tkocz
20. (68,66) Studziński, Krawczyk, Żupiński, Kupiec

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
128
224
320
417
515
615
712
80