Marius Hillebrand dołącza do drużyny GKM U24! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Marius Hillebrand dołącza do drużyny GKM U24!

Na cztery rundy przez zakończeniem rundy zasadniczej U24 Ekstraligi do składu GKM-u Grudziądz dołączył kolejny zawodnik. Do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego będzie 22-letni Niemiec Marius Hillebrand, który został potwierdzony do startów przez organ zarządzający. Jego debiut nastąpi już we wtorek, kiedy to żółto-niebiescy udają się na wyjazdowe spotkanie do Gorzowa.

W składzie GKM-u zabraknie Norberta Krakowiaka, którego czeka wyjazd do Szwecji na mecz Bauhaus-Ligan. Dla Hillebranda będzie to druga przygoda z U24 Ekstraligą. Miał on już w tym sezonie okazję startować w barwach Motoru Lublin. Najlepszy występ zaliczył podczas starcia z Włókniarzem Częstochowa, kiedy to wywalczył komplet 13 punktów i dwóch bonusów.

Oprócz startów w Polsce nowy zawodnik żółto-niebieskich bierze udział w turniejach w Niemczech, jak również startuje w szwedzkiej Allsvenskan w barwach Vargarny Norrköping. W sezonie 2021 startował w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej w barwach ekipy z Landshut, z którą awansował na zaplecze PGE Ekstraligi.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content