DPE 250cc: GKM najlepszy we Wrocławiu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DPE 250cc: GKM najlepszy we Wrocławiu!

W poniedziałkowe popołudnie we Wrocławiu rozegrano 3 rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. To był dopiero pierwszy występ ekipy GKM-u Grudziądz, ze względu na przełożoną 1 rundę i pauzę w 2 rundzie w Ostrowie. Żółto-niebiescy zwyciężyli na Stadionie Olimpijskim z dorobkiem 24 punktów, na co złożyły się „oczka” zdobywane przez Damiana Millera, Kevina Małkiewicza oraz Jana Przanowskiego!

Do stolicy Dolnego Śląska udało się także dwóch innych podopiecznych trenera Roberta Kościechy. Zarówno Konrad Pawłowski, jak i Jakub Wierucki reprezentują gościnnie barwy klubu z Ostrowa.

Wyniki:

I. GKM Grudziądz – 24 pkt
1. Damian Miller – 7+1 (3,2,0,2*)
2. Kevin Małkiewicz – 11+1 (2*,3,3,3)
3. Jan Przanowski – 6+2 (1*,2,1,2*)

II. Włókniarz Częstochowa – 22 pkt
7. Szymon Ludwiczak – 11 (3,2,3,3)
8. Marcel Kowolik – 8+1 (2*,3,2,1)
9. Krystian Gręda – 3+1 (0,1,1*,1)

III. Unia Leszno – 20 pkt
13. Marcel Juskowiak – 6 (0,3,3,0)
14. Kamil Witkowski – 7+1 (2,3,2*,0)
15. Kacper Mania – 7+2 (2*,2*,1,2)

IV. KS Toruń – 17 pkt
4. Ksawery Słomski – 6 (1,3,1,1)
5. Mikołaj Duchiński – 3 (0,0,2,1)
6. Jakub Breński – 8+1 (1,3,1*,3)

V-VI. WTS Sparta Wrocław – 15 pkt
10. Eryk Farański – 6 (1,1,1,3)
11. Tymon Kotala – 3 (W,0,3,0)
12. Jakub Panicz – 6+1 (0,2,2,2*)

V-VI. Stal Gorzów – 15 pkt
16. Denis Andrzejczak – 9 (1,2,3,3)
17. Mikołaj Krok – 3 (3,W,W,-)
18. Emil Konieczny – 3 (2,0,0,1)

VII. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – 11 pkt
19. Gracjan Szostak – 10 (3,3,2,2)
20. Jakub Wierucki – 0 (0,0,W,0)
21. Konrad Pawłowski – 1 (W,1,W,-)

Bieg po biegu:
1. Miller, Małkiewicz, Słomski, Duchiński
2. Ludwiczak, Kowolik, Farański, Kotala (w)
3. Krok, Witkowski, Andrzejczak, Juskowiak
4. Szostak, Miller, Przanowski, Wierucki
5. Słomski, Ludwiczak, Breński, Gręda
6. Juskowiak, Mania, Farański, Panicz
7. Szostak, Konieczny, Pawłowski (w), Krok (w)
8. Kowolik, Przanowski, Gręda, Miller
9. Breński, Panicz, Słomski, Kotala
10. Witkowski, Mania, Pawłowski, Wierucki
11. Małkiewicz, Andrzejczak, Przanowski, Krok (w/2min)
12. Juskowiak, Witkowski, Słomski, Duchiński
13. Andrzejczak, Kowolik, Gręda, Konieczny
14. Kotala, Panicz, Wierucki (w), Pawłowski (w)
15. Małkiewicz, Przanowski, Mania, Witkowski
16. Andrzejczak, Duchiński, Breński, Konieczny
17. Ludwiczak, Szostak, Gręda
18. Małkiewicz, Miller, Farański, Kotala
19. Breński, Szostak, Duchiński, Wierucki
20. Ludwiczak, Mania, Kowolik, Juskowiak
21. Farański, Panicz, Konieczny

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content