Bauhaus-Ligan: 8 punktów Krakowiaka w Kumli - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Bauhaus-Ligan: 8 punktów Krakowiaka w Kumli

Pewnym zwycięstwem Kumli Indianerny zakończyło się kolejne spotkanie, w którym wystąpił Norbert Krakowiak. Zawodnik ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz w pięciu startach uzbierał 8 punktów z bonusem.

„Norbi” dobrze rozpoczął zawody i w pierwszych dwóch biegach był niepokonany. Opady deszczu, które przyszły po ósmym biegu, rozlegulowały bowiem po przerwie nie zdobył już punktów.

Wyniki:

Kumla Indianerna – 55 pkt.
9. Niels Kristian Iversen – 10 (1,3,2,3,1)
10. Norbert Krakowiak – 8+1 (3,3,2*,w,d)
11. Chris Holder – 11+2 (3,2*,2*,2,2)
12. David Bellego – 10+1 (0,3,3,3,1*)
13. Max Fricke – 7+1 (2,3,0,2*)
14. Jonatan Grahn – 4+2 (2*,1*,1)
15. Gustav Grahn – 5+1 (3,1,1*)

Piraterna Motala – 35 pkt.
1. Vaclav Milik – 10 (2,3,1,0,1,3)
2. Jonas Seifert-Salk – 2+1 (0,0,t,1*,1,0)
3. Luke Becker – 9+1 (1*,1,w,2,2,0,3)
4. Oskar Fajfer – 12+1 (2,2,d,3,3,2*)
5. Piotr Pawlicki – zastępstwo zawodnika
6. Alexander Liljekvist – 1 (1,0,0)
7. Rasmus Broberg – 1 (w,0,1)

Bieg po biegu:
1. Krakowiak, Milik, Iversen, Seifert-Salk – 4:2 – (4:2)
2. G. Grahn, J. Grahn, Liljekvist, Broberg (w) – 5:1 – (9:3)
3. Holder, Fajfer, Becker, Bellego – 3:3 – (12:6)
4. Milik, Fricke, J. Grahn, Broberg – 3:3 – (15:9)
5. Krakowiak, Fajfer, G. Grahn, Liljekvist – 4:2 – (19:11)
6. Bellego, Holder, Milik, Seifert-Salk – 5:1 – (24:12)
7. Iversen, Krakowiak, Becker, Fajfer (d) – 5:1 – (29:13)
8. Bellego, Holder, Broberg, Becker (w) – 5:1 – (34:14)
9. Fricke, Becker, J. Grahn, Milik – 4:2 – (38:16)
10. Fajfer, Iversen, G. Grahn, Liljekvist – 3:3 – (41:19)
11. Bellego, Becker, Seifert-Salk, Fricke – 3:3 – (44:22)
12. Fajfer, Holder, Milik, Krakowiak (w) – 2:4 – (46:26)
13. Iversen, Fricke, Seifert-Salk, Becker – 5:1 – (51:27)
14. Becker, Holder, Bellego, Seifert-Salk – 3:3 – (54:30)
15. Milik, Fajfer, Iversen, Krakowiak (d) – 1:5 – (55:35)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content