DMPJ: MASZEWSKI GKM najlepszy w Gorzowie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM najlepszy w Gorzowie!

3 runda ćwierćfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski grupy IV rozegrana została w środę na torze w Gorzowie. Najlepsza okazała się ekipa MASZEWSKI GKM! Grudziądzanie wywalczyli 34 punkty, a najskuteczniejszym wśród podopiecznych trenera Roberta Kościechy był Kacper Pludra, zdobywca 11 „oczek”.

To ważny krok w kierunku awansu do rund półfinałowych. Czwarty i ostatni turniej ćwierćfinałowy rozegrany zostanie w Grudziądzu już w czwartek. Start zawodów na H4 zaplanowano na godzinę 17:30.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 34 pkt
5. Kacper Pludra – 11 (3,2,3,-,3)
6. Wiktor Rafalski – 5 (2,2,-,0,1)
7. Oliwier Kaźmierski – 2 (1,-,0,1,-)
8. Seweryn Orgacki – 7 (-,2,3,0,2)
18. Kacper Łobodziński – 9 (3,1,3,1,1)

II. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 32 pkt
9. Jakub Sroka – 7 (1,1,1,2,2)
10. Nikodem Bartoch – 8 (2,1,2,3,0)
11. Aleksander Grygolec – 9 (0,3,0,3,3)
12. Mateusz Dul – 8 (1,2,2,1,2)

III-IV. Cash Broker Stal Gorzów – 27 pkt
1. Mateusz Bartkowiak – zwolnienie lekarskie
2. Oskar Hurysz – 12 (2,3,1,2,3,1)
3. Oskar Paluch – 15 (3,3,3,2,3,1)
4. Oliwier Ralcewicz – zwolnienie lekarskie

III-IV. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 27 pkt
13. Błażej Wypior – 1 (1,0,-,0,-)
14. Kacper Kłosok – 6 (2,1,2,1,0)
15. Franciszek Majewski – 5 (0,d,-,2,3)
16. Steven Goret – 13 (3,3,2,3,2)
20. Bartosz Curzytek – 2 (1,1,0)

Bieg po biegu:
1. (59,28) Pludra, Kłosok, Dul, Ralcewicz (ns) – (0:3:1:2)
2. (59,11) Paluch, Rafalski, Wypior, Grygolec – (3:5:1:3)
3. (61,06) Łobodziński, Hurysz, Sroka, Majewski – (5:8:2:3)
4. (60,34) Goret, Bartoch, Kaźmierski, Bartkowiak (ns) – (5:9:4:6)
5. (60,49) Goret, Rafalski, Sroka, Ralcewicz (ns) – (5:11:5:9)
6. (59,14) Paluch, Pludra, Bartoch, Majewski (d) – (8:13:6:9)
7. (60,91) Hurysz, Dul, Łobodziński, Wypior – (11:14:8:9)
8. (61,19) Grygolec, Orgacki, Kłosok, Bartkowiak (ns) – (11:16:11:10)
9. (61,35) Orgacki, Bartoch, Curzytek, Ralcewicz (ns) – (11:19:13:11)
10. (59,18) Paluch, Kłosok, Sroka, Kaźmierski – (14:19:14:13)
11. (60,53) Pludra, Goret, Hurysz, Grygolec – (15:22:14:15)
12. (61,17) Łobodziński, Dul, Curzytek, Bartkowiak (ns) – (15:25:16:16)
13. (61,03) Goret, Paluch, Dul, Orgacki – (17:25:17:19)
14. (61,22) Grygolec, Majewski, Kaźmierski, Ralcewicz (ns) – (17:26:20:21)
15. (61,38) Bartoch, Hurysz, Kłosok, Rafalski – (19:26:23:22)
16. (59,50) Paluch, Sroka, Łobodziński, Wypior – (22:27:25:22)
17. (60,72) Hurysz, Sroka, Łobodziński, Curzytek – (25:28:27:22)
18. (61,25) Majewski, Dul, Rafalski, Ralcewicz (ns) – (25:29:29:25)
19. (61,82) Grygolec, Orgacki, Hurysz, Kłosok – (26:31:32:25)
20. (61,15) Pludra, Goret, Paluch, Bartoch – (27:34:32:27)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content