DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM w Rawiczu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM w Rawiczu

Druga runda ćwierćfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski i drugi raz drugie miejsce ekipy MASZEWSKI GKM. Tym razem żółto-niebieski podzielili tą pozycję ex aequo z gospodarzami czwartkowych zawodów – Metalika Recyclig Kolejarzem Rawicz. Podobnie jak w środę w Łodzi najlepsi okazali się zawodnicy H.Skrzydlewska Orła.

Najlepiej wśród podopiecznych trenera Roberta Kościechy spisali się Wiktor Rafalski i Kacper Pludra. Obaj dorzucili do dorobku zespołu po 12 „oczek”.

Wyniki:

I. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 38 pkt
13. Mateusz Dul – 8 (0,2,3,w/su,3)
14. Aleksander Grygolec – 12 (2,3,2,2,3)
15. Nikodem Bartoch – 9 (2,3,1,3,0)
16. Jakub Sroka – 9 (1,0,3,2,3)

II-III. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 32 pkt
9. Wiktor Rafalski – 12 (3,1,3,3,2)
10. Kacper Warduliński – 2 (0,-,1,0,1)
11. Seweryn Orgacki – 5 (1,1,1,1,1)
12. Kacper Pludra – 12 (1,3,3,3,2)
19. Olivier Kaźmierski – 1 (1)

II-III. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 32 pkt
1. Kacper Kłosok – 7 (2,2,-,1,2)
2. Błażej Wypior – 6 (1,1,2,-,2)
3. Bartosz Curzytek – 6 (2,2,1,1,-)
4. Steven Goret – 11 (3,3,2,2,1)
17. Franciszek Majewski – 2 (0,1,1)

IV. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. – 18 pkt
5. Oskar Hurysz – 2 (0,w/u,0,2,-,-)
6. Oskar Paluch – 16 (3,3,2,2,3,3)
7. Olivier Ralcewicz – zwolnienie lekarskie
8. Mateusz Bartkowiak – zwolnienie lekarskie

Bieg po biegu:
1. (62,47) Goret, Grygolec, Pludra, Hurysz
2. (62,15) Paluch, Curzytek, Orgacki, Dul
3. (63,39) Rafalski, Bartoch, Wypior
4. (62,43) Paluch, Kłosok, Sroka, Warduliński
5. (61,55) Goret, Paluch, Rafalski, Sroka
6. (64,28) Bartoch, Curzytek, Kaźmierski, Hurysz (w/u)
7. (62,31) Pludra, Dul, Wypior
8. (63,22) Grygolec, Kłosok, Orgacki
9. (63,22) Dul, Goret, Warduliński
10. (63,22) Rafalski, Grygolec, Curzytek
11. (64,00) Sroka, Wypior, Orgacki, Hurysz
12. (62,13) Pludra, Paluch, Bartoch, Majewski
13. (62,50) Pludra, Sroka, Curzytek
14. (63,41) Bartoch, Goret, Orgacki
15. (63,22) Paluch, Grygolec, Majewski, Warduliński
16. (64,53) Rafalski, Hurysz, Kłosok, Dul (w/su)
17. (65,03) Dul, Wypior, Warduliński
18. (63,89) Sroka, Kłosok, Orgacki
19. (62,44) Grygolec, Rafalski, Majewski
20. (61,87) Paluch, Pludra, Goret, Bartoch

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content