DMPJ: Dublet MASZEWSKI GKM w Pile! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Dublet MASZEWSKI GKM w Pile!

Pracowity poniedziałek juniorów MASZEWSKI GKM Grudziądz. Żółto-niebiescy udali się do Piły, gdzie rozegrano dwie zaległe rundy eliminacyjne Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie C. Podopieczni Roberta Kościechy spisali się doskonale, wygrywając oba turnieje!

1 runda DMPJ, godz. 11:00

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 48 pkt
13. Kacper Pludra – 14 (3,2,3,3,3)
14. Seweryn Orgacki – 6 (2,-,1,3,-)
15. Wiktor Rafalski – 13 (3,3,1,3,3)
16. Kacper Łobodziński – 13 (3,2,3,2,3)
20. Kacper Warduliński – 2 (0,2)

II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 32 pkt
5. Przemysław Konieczny – 10 (3,2,2,2,1,w/2o.)
6. Wiktor Przyjemski – 13 (2,3,2,3,1,2)
7. Bartosz Głogowski – 9 (2,1,2,u,2,2)
8. Hubert Gąsior – zwolnienie lekarskie
18. Brak zawodnika

III. KS Toruń – 32 pkt
9. Karol Żupiński – 10 (2,-,3,2,2,1)
10. Mateusz Affelt – 5 (w/u,1,1,2,1)
11. Kacper Czajkowski – 3 (1,1,-,1,-)
12. Denis Zieliński – 9 (1,2,2,3,1)
19. Oskar Rumiński – 5 (1,1,3)

NK. Budmax-Stal Polonia Piła – 7 pkt
1. Ben Ernst – 4 (1,3,0,w/2k.,0,0)
2. Kacper Makowski – 3 (1,0,0,0,1,1)
3. Brak zawodnika
4. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. (66,92) Konieczny, Orgacki, Zieliński
2. (67,03) Pludra, Przyjemski, Czajkowski
3. (66,49) Rafalski, Żupiński, Makowski
4. (66,80) Łobodziński, Głogowski, Ernst, Affelt (w/u)
5. (65,23) Przyjemski, Łobodziński, Rumiński
6. (65,43) Rafalski, Konieczny, Affelt
7. (66,61) Zieliński, Pludra, Głogowski, Makowski
8. (68,33) Ernst, Konieczny, Czajkowski, Warduliński
9. (65,21) Pludra, Przyjemski, Affelt
10. (67,11) Żupiński, Głogowski, Orgacki
11. (65,58) Łobodziński, Konieczny, Ruminski, Makowski
12. (65,90) Przyjemski, Zieliński, Rafalski, Ernst
13. (66,24) Zieliński, Łobodziński, Ernst (w/2k.), Głogowski (u)
14. (66,02) Rafalski, Zieliński, Głogowski, Czajkowski
15. (67,24) Orgacki, Affelt, Przyjemski, Makowski
16. (65,58) Pludra, Żupiński, Konieczny, Ernst
17. (69,58) Rumiński, Warduliński, Makowski
18. (65,73) Rafalski, Głogowski, Affelt
19. (66,61) Łobodziński, Żupiński, Makowski, Konieczny (w/2o.)
20. (65,86) Pludra, Przyjemski, Zieliński, Ernst

2 runda DMPJ, godz. 15:40

Wyniki:

I-II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 38 pkt
5. Kacper Pludra – 15 (3,3,3,3,3)
6. Wiktor Rafalski – 2 (2,-,w,-,w)
7. Seweryn Orgacki – 2 (w,2,w,-,-)
8. Kacper Łobodziński – 11 (3,3,-,2,3)
18. Kacper Warduliński – 8 (1,1,2,1,3)

I-II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 38 pkt
9. Przemysław Konieczny – 10 (2,2,3,w,1,2)
10. Bartosz Głogowski – 13 (1,2,2,3,3,2)
11. Hubert Gąsior – zwolnienie lekarskie
12. Wiktor Przyjemski – 15 (2,3,2,3,3,2)
19. Brak zawodnika

III. KS Toruń – 28 pkt
13. Karol Żupiński – 10 (3,1,3,2,1)
14. Mateusz Affelt – 9 (1,1,2,2,3)
15. Kacper Czajkowski – 0 (w,w,-,-,-)
16. Denis Zieliński – 8 (2,3,2,1,-)
20. Oskar Rumiński – 1 (1,w)

NK. Budmax-Stal Polonia Piła – 8 pkt
1. Ben Ernst – 5 (3,0,0,2,t,0)
2. Kacper Makowski – 3 (1,0,1,0,1)
3. Brak zawodnika
4. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. (63,83) Pludra, Przyjemski, Affelt
2. (65,43) Żupiński, Rafalski
3. (65,55) Łobodziński, Konieczny, Makowski, Czajkowski (w/u)
4. (65,84) Ernst, Zieliński, Głogowski, Orgacki (w/u)
5. (66,37) Zieliński, Konieczny, Warduliński
6. (64,40) Pludra, Głogowski, Czajkowski (w/2m.)
7. (66,71) Przyjemski, Orgacki, Żupiński, Makowski
8. (65,87) Łobodziński, Przyjemski, Affelt, Ernst
9. (66,18) Żupiński, Głogowski, Warduliński, Ernst
10. (67,18) Konieczny, Affelt, Orgacki (w/u)
11. (64,96) Pludra, Zieliński, Makowski, Konieczny (w/2o.)
12. (66,33) Przyjemski, Ernst, Rafalski (w/u)
13. (65,37) Przyjemski, Łobodziński, Zieliński
14. (66,18) Głogowski, Warduliński, Rumiński
15. (66,92) Głogowski, Affelt, Warduliński, Makowski
16. (64,90) Pludra, Żupiński, Konieczny, Ernst (t)
17. (71,95) Warduliński, Makowski (w/2k.), Rumiński (w/u)
18. (67,37) Affelt, Konieczny, Rafalski (w/2m.)
19. (66,02) Łobodziński, Głogowski, Makowski
20. (64,46) Pludra, Przyjemski, Żupiński, Ernst

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
ORLEN OIL MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content