Nicki Pedersen już po operacji. "Możemy zdziałać cuda" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nicki Pedersen już po operacji. „Możemy zdziałać cuda”

W piątkowe popołudnie Nicki Pedersen w szpitalu w duńskim Odense przeszedł operację kontuzjowanej miednicy. Do poważnego urazu Duńczyka doszło 5 czerwca podczas spotkania ZOOLESZCZ GKM z FOGO Unią Leszno. Lider żółto-niebieskich brał udział w groźnym karambolu z Piotrem Pawlickim.

Diagnozy postawione przez lekarzy nie były optymistyczne. Największym problemem była złamana miednica w dwóch miejscach. Po udanej misji przetransportowania zawodnika do Danii – w piątek tamtejsi lekarze wykonali operację zespolenia kości miedniczej. – Nerwy są nienaruszone, ale tkanka chrzęstna w stawie biodrowym jest uszkodzona. Przez osiem tygodni nie mogę nadwyrężać lewej nogi. Potem przejdę badania i będziemy wiedzieć czy wszystko jest w porządku i co robić dalej – przekazał w swoich mediach społecznościowych Pedersen.

Sam zawodnik nie traci nadziei na powrót i już zapowiada, że jest gotowy do rehabilitacji. – Lekarze nie mówią o przyszłości, ale z dobrym planem rehabilitacji, moją formą fizyczną i dobrym nastawieniem możemy zdziałać cuda. Długa droga przed nami, ale ja naprawdę widzę możliwości ponad ograniczeniami – dodał Duńczyk, z którym cały czas jesteśmy myślami i życzymy szybkiego powrotu do pełnej sprawności!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content