Koniec marzeń Jakobsena o SGP 2023 - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Koniec marzeń Jakobsena o SGP 2023

Nie tak wyobrażał sobie poniedziałkowy występ w węgierskim Debreczynie Frederik Jakobsen. W rozegranej rundzie eliminacyjnej Grand Prix Challenge 2023 Duńczyk na co dzień reprezentujący na co dzień ZOOLESZCZ GKM wywalczył 7 punktów, co dało mu dziesiąte miejsce i brak awansu do finału eliminacji.

Przepustkę z turnieju na Węgrzech wywalczyli: Jack Holder, Szymon Woźniak, Andrzej Lebiediew oraz Rohan Tungate.

Wyniki:

1. Jack Holder (Australia) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Szymon Woźniak (Polska) – 13 (3,2,3,3,2)
3. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 12 (2,3,2,2,3)
4. Rohan Tungate (Australia) – 11+3 (2,2,3,1,3)

5. Michael Jepsen Jensen (Dania) – 11+2 (3,2,1,3,2)
6. Bartosz Smektała (Polska) – 9 (3,3,0,0,3)
7. Erik Riss (Niemcy) – 8 (2,1,2,3,d)
8. Hynek Stichauer (Czechy) – 8 (2,1,2,2,1)
9. Oleg Michaiłow (Łotwa) – 8 (1,1,2,2,2)
10. Frederik Jakobsen (Dania) – 7 (0,3,1,2,1)
11. Tomas H. Jonasson (Szwecja) – 5 (1,0,3,d,1)
12. Anże Grmek (Słowenia) – 4 (1,0,1,0,2)
13. Steven Goret (Francja) – 4 (1,2,w,1,0)
14. Roland Kovacs (Węgry) – 4 (0,1,1,1,1)
15. Norbert Magosi (Węgry) – 1 (0,0,0,1,0)
16. Andrei Popa (Rumunia) – 0 (0,d,0,0,0)
17. Miran Praznik (Słowenia) – 0 (0)
18. Sandor Konya (Węgry) – ns

Bieg po biegu:
1. Holder, Riss, Grmek, Popa
2. Jepsen Jensen, Tungate, Jonasson, Kovacs
3. Woźniak, Lebiediew, Goret, Magosi
4. Smektała, Stichauer, Michaiłow, Jakobsen
5. Lebiediew, Jepsen Jensen, Stichauer, Grmek
6. Jakobsen, Tungate, Riss, Magosi
7. Smektała, Goret, Kovacs, Popa (d)
8. Holder, Woźniak, Michaiłow, Jonasson
9. Tungate, Michaiłow, Grmek, Praznik (Goret – w/2min)
10. Woźniak, Riss, Jepsen Jensen, Smektała
11. Jonasson, Lebiediew, Jakobsen, Popa
12. Holder, Stichauer, Kovacs, Magosi
13. Woźniak, Jakobsen, Kovacs, Grmek
14. Riss, Stichauer, Goret, Jonasson (d)
15. Jepsen Jensen, Michaiłow, Magosi, Popa
16. Holder, Lebiediew, Tungate, Smektała
17. Smektała, Grmek, Jonasson, Magosi
18. Lebiediew, Michaiłow, Kovacs, Riss (d)
19. Tungate, Woźniak, Stichauer, Popa
20. Holder, Jepsen Jensen, Jakobsen, Goret
Bieg dodatkowy o 4. miejsce. Tungate, Jepsen Jensen

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content