Sektory A i B zamknięte na mecz z Lesznem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sektory A i B zamknięte na mecz z Lesznem!

Po derbowym spotkaniu ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – For Nature Solutions Apator Toruń, rozegranym w dniu 8 maja 2022 roku, na podstawie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych Wojewoda kujawsko-pomorski wszczął postępowanie administracyjne wobec GKM S.A.. Sprawa dotyczy wydania zakazu przeprowadzenia imprez masowych w wydzielonych sektorach A i B w wyniku nieodpowiedniego zachowania kibiców gospodarzy. Efektem przeprowadzonego postępowania jest zamknięcie tych sektorów dla fanów podczas najbliższego meczu PGE Ekstraligi 5 czerwca, kiedy to rywalem grudziądzkiej drużyny będzie FOGO Unia Leszno.

W obliczu tej decyzji, której klub GKM S.A. jest zmuszony się podporządkować, informujemy, że oba sektory zostały wyłączone ze sprzedaży biletów na niedzielny mecz. Wszyscy posiadacze karnetów w sektorze B w związku z powyższym werdyktem otrzymają na to spotkanie nowe miejsce na stadionie.

  • Kibice, którzy zakupili całoroczne wejściówki z miejscem przypisanym na sektor B w siedzibie klubu zostaną przeniesieni na Sektor I, rząd 5, miejsca 117-154.
  • Kibice, którzy zakupili całoroczne wejściówki z miejscem przypisanym na sektor B internetowo za pośrednictwem strony www.BILETYnaGKM.pl zostaną poinformowani o swoich nowych miejscach przez firmę Eventim.

W przypadku pytań prosimy o kontakt kibiców z sekretariatem GKM S.A. pod numerem telefonu 56 46 444 42, lub z firmą Eventim pod numerem telefonu 22 591 83 83 lub e-mail: info@eventim.pl.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content