Bauhaus-Ligan: Pawlicki i Kasprzak startowali w Szwecji - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Bauhaus-Ligan: Pawlicki i Kasprzak startowali w Szwecji

Nie był to udany wtorek dla Przemysława Pawlickiego i Krzysztofa Kasprzaka, którzy udali się na mecze szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Drużyny obu zawodników ZOOLESZCZ GKM uległy swoim rywalom, a żółto-niebiescy nie zanotowali rewelacyjnych rezultatów indywidualnych.

Masarna Avesta uległa na własnym torze Rospiggarnie Hallstavik aż 34:56. Pawlicki dla ekipy gospodarzy wywalczył 3 punkty.

Wyniki:

Rospiggarna Hallstavik – 54 pkt
1. Andrzej Lebiediew – 11 (2,2,3,3,1)
2. Victor Palovaara – zawodnik zastępowany
3. Tomasz Gapiński – 2 (0,2,0,-,0)
4. Adrian Miedziński – 7 (0,3,3,1,0)
5. Timo Lahti – 13+2 (3,3,2*,1*,1,3)
6. Kai Huckenbeck – 8+2 (2*,2*,3,1)
7. Kim Nilsson – 13+3 (3,2*,1*,2*,2,3)

Masarna Avesta – 36 pkt
1. Krzysztof Buczkowski – 9 (1,2,1,3,2)
2. Rohan Tungate – 9+1 (3,1,1*,2,2)
3. Przemysław Pawlicki – 3 (3,0,0,-)
4. Francis Gusts – 5 (1,3,1,0,0)
5. Antonio Lindbaeck – 9+2 (1,2,3,1*,2*,0)
6. Emil Millberg – 0 (0,w,d)
7. Adrian Gała – 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (57,5) Tungate, Lebiediew, Buczkowski, Gapiński – 4:2 – (4:2)
2. (58,5) Nilsson, Huckenbeck, Gała, Millberg – 1:5 – (5:7)
3. (58,5) Pawlicki, Gapiński, Gusts, Miedziński – 4:2 – (9:9)
4. (58,3) Lahti, Nilsson, Lindbaeck, Millberg (w) – 1:5 – (10:14)
5. (59,4) Miedziński, Huckenbeck, Tungate, Gała – 1:5 – (11:19)
6. (58,2) Gusts, Lebiediew, Nilsson, Pawlicki – 3:3 – (14:22)
7. (59,2) Miedziński, Buczkowski, Tungate, Gapiński – 3:3 – (17:25)
8. (58,9) Lahti, Nilsson, Gusts, Pawlicki – 1:5 – (18:30)
9. (58,7) Lebiediew, Lindbaeck, Miedziński, Millberg (d) – 2:4 – (20:34)
10. (59,2) Huckenbeck, Lahti, Buczkowski, Gała – 1:5 – (21:39)
11. (59,2) Lindbaeck, Nilsson, Lahti, Gusts – 3:3 – (24:42)
12. (59,1) Lebiediew, Tungate, Lindbaeck, Miedziński – 3:3 – (27:45)
13. (59,9) Buczkowski, Lindbaeck, Lahti, Gapiński – 5:1 – (32:46)
14. (58,7) Nilsson, Buczkowski, Huckenbeck, Gusts – 2:4 – (34:50)
15. (59,6) Lahti, Tungate, Lebiediew, Lindbaeck – 2:4 – (36:54)

Słabo zaprezentowała się też drużyna z Kumli. Indianerna uległa u siebie Smedernie Eskilstuna 40:50. Krzysztof Kasprzak dla miejscowych zdobył 6 punktów i dwa bonusy.

Wyniki:

Eskilstuna Smederna – 50 pkt
1. Robert Lambert – 11+2 (3,1*,3,3,1*)
2. Grzegorz Zengota – 6+1 (1,1,2,2*,d,0)
3. Daniel Bewley – 7+1 (0,1*,1,2,3)
4. Pontus Aspgren – zawodnik zastępowany
5. Kacper Woryna – 13+2 (3,3,2,2*,1*,2)
6. Michael Jepsen Jensen – 9+2 (2*,2*,2,3,0)
7. Joel Andersson – 4 (3,1,0)

Kumla Indianerna – 40 pkt
1. David Bellego – 6 (0,3,1,-,2)
2. Niels Kristian Iversen – 3 (2,1,0,-)
3. Chris Holder – 17 (3,3,3,2,3,3)
4. Max Fricke – 7+2 (2*,0,1,3,1*,0)
5. Krzysztof Kasprzak – 6+2 (2,1,2*,0,1*)
6. Jonatan Grahn – 0 (0,0,0)
7. Gustav Grahn – 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (63,6) Lambert, Iversen, Zengota, Bellego – 2:4 – (2:4)
2. (66,2) Andersson, Jepsen Jensen, Grahn, Grahn – 1:5 – (3:9)
3. (64,5) Holder, Fricke, Zengota, Bewley – 5:1 – (8:10)
4. (65,7) Woryna, Kasprzak, Andersson, Grahn – 2:4 – (10:14)
5. (65,6) Woryna, Jepsen Jensen, Iversen, Grahn – 1:5 – (11:19)
6. (65,0) Holder, Zengota, Lambert, Fricke – 3:3 – (14:22)
7. (65,3) Bellego, Jepsen Jensen, Bewley, Iversen – 3:3 – (17:25)
8. (65,6) Holder, Woryna, Fricke, Andersson – 4:2 – (21:27)
9. (64,7) Lambert, Zengota, Kasprzak, Grahn – 1:5 – (22:32)
10. (65,8) Jepsen Jensen, Woryna, Bellego, Grahn – 1:5 – (23:37)
11. (65,7) Fricke, Kasprzak, Bewley, Zengota (d) – 5:1 – (28:38)
12. (65,3) Lambert, Holder, Fricke, Jepsen Jensen – 3:3 – (31:41)
13. (65,7) Holder, Bewley, Woryna, Kasprzak – 3:3 – (34:44)
14. (65,5) Bewley, Bellego, Kasprzak, Zengota – 3:3 – (37:47)
15. (65,7) Holder, Woryna, Lambert, Fricke – 3:3 – (40:50)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content