SITS Industry Sp. z o.o. nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SITS Industry Sp. z o.o. nowym sponsorem GKM S.A.!

Mimo, iż mamy obecnie przerwę w rozgrywkach ligowych działacze i dział marketingu pracują w celu pozyskania nowych sponsorów. To właśnie dzięki ich staraniom grono partnerów naszego klubu stale się powiększa. Miło nam poinformować o kolejnym nowym sponsorze w sezonie 2022. Tym razem na wsparcie grudziądzkiego żużla zdecydowała się firma SITS Industry Sp. z o.o.

Firma funkcjonuje na rynku grudziądzkim od 2018 roku. Nasz nowy partner zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, a jednym z największych odbiorców naszych mebli jest IKEA. Stara się, przy tym aby każdy mebel był ich wizytówką i spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nieustanny rozwój, dbałość o najdrobniejszy detal, a przede wszystkim unikatowy styl – to cechy, które wyróżniają SITS Industry Sp. z o. o. na rynku.

Nasz sponsor jest firmą, dla której dbałość o człowieka i środowisko naturalne jest kluczową wartością. Zatrudnia ponad 700 pracowników, którzy mają możliwość korzystania z wielu benefitów, między innymi dofinansowanie wypoczynku, kultury i sportu, premii świątecznych.

Więcej informacji na temat partnera klubu znajdziecie na jego stronie internetowej TUTAJ lub na profilu Facebookowym TUTAJ. Siedziba firmy znajduję się w Grudziądzu przy ulicy Droga Graniczna 10. Zapraszamy do korzystania z usług i bogatej oferty naszego sponsora! Chcesz dołączyć do grona SITS Industry Sp. z o.o.? Aplikuj już dziś na rekrutacja@sitsindustry.pl.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content