Piąte miejsce Pawlickiego w turnieju w Stralsund - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Piąte miejsce Pawlickiego w turnieju w Stralsund

W czwartek w niemieckim Stralsund rozegrano turniej 33. International OB Pokal. Najlepszy okazał się Dominik Kubera, a na podium stanęli także reprezentanci Danii – Rasmus Jensen i Nicolai Klindt. Jedyny z zawodników ZOOLESZCZ GKM, który wziął udział w tych zawodach Przemysław Pawlicki z 10 „oczkami” został sklasyfikowany na piątej pozycji.

Wyniki:

1. Dominik Kubera (Polska) – 14+3 (3,3,3,2,3) – 1. miejsce w finale
2. Rasmus Jensen (Dania) – 11+3+2 (3,3,1,2,2) – 2. miejsce w finale
3. Nicolai Klindt (Dania) – 12+1 (3,3,3,0,3) – 3. miejsce w finale
4. Kevin Woelbert (Niemcy) – 11+2+0 (1,1,3,3,3) – 4. miejsce w finale
5. Przemysław Pawlicki (Polska) – 10+1 (2,3,0,3,2) – 3. miejsce w barażu
6. Adrian Gała (Polska) – 11+0 (2,2,3,1,3) – 4. miejsce w barażu
7. Mads Hansen (Dania) – 10 (1,2,2,3,2)
8. Marcus Birkemose (Dania) – 9 (1,2,2,3,1)
9. Grzegorz Zengota (Polska) – 8 (3,1,1,2,1)
10. Jakub Jamróg (Polska) – 6 (2,0,1,2,1)
11. Tobias Busch (Niemcy) – 5 (2,0,2,1,0)
12. Matic Ivacic (Słowenia) – 4[/b] (1,0,2,1,w)
13. Jack Thomas (Wielka Brytania) – 3 (0,2,0,1,0)
14. Wiktor Trofimow (Polska) – 3 (0,1,0,0,2)
15. Bastian Borke (Dania) – 2 (0,1,1,0,0)
16. Dawid Rempała (Polsa) – 1 (0,0,0,0,1)
17. Fynn Ole Schmietendorf (Niemcy) – NS

Bieg po biegu:
1. Jensen, Jamróg, Woelbert, Borke
2. Zengota, Gała, Hansen, Rempała
3. Kubera, Pawlicki, Birkemose, Trofimow
4. Klindt, Busch, Ivacic, Thomas
5. Klindt, Birkemose, Zengota, Jamróg
6. Pawlicki, Thomas, Woelbert, Rempała
7. Kubera, Hansen, Borke, Busch
8. Jensen, Gała, Trofimow, Ivacic
9. Kubera, Ivacic, Jamróg, Rempała
10. Woelbert, Busch, Zengota, Trofimow
11. Gała, Birkemose, Borke, Thomas
12. Klindt, Hansen, Jensen, Pawlicki
13. Hansen, Jamróg, Thomas, Trofimow
14. Woelbert, Kubera, Gała, Klindt
15. Pawlicki, Zengota, Ivacic, Borke
16. Birkemose, Jensen, Busch, Rempała
17. Gała, Pawlicki, Jamróg, Busch
18. Woelbert, Hansen, Birkemose, Ivacic (w)
19. Klindt, Trofimow, Rempała, Borke
20. Kubera, Jensen, Zengota, Thomas

Bieg ostatniej szansy:
21. Jensen, Woelbert, Pawlicki, Gała

Finał:
22. Kubera, Jensen, Klindt, Woelbert

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
112+14
212+12
312+6
412+4
510-4
610-6
710-12
810-14

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content