SpeedwayLigaen: Porażki drużyn Jakobsena i Breuma - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SpeedwayLigaen: Porażki drużyn Jakobsena i Breuma

Bez kontuzjowanego Nickiego Pedersena, za to z Frederikiem Jakobsenem i Emilem Breumem Ankersenem rozegrano kolejną rundę duńskiej SpeedwayLigaen. W środowych spotkaniach zespoły żółto-niebieskich doznały porażek.

10 punktów i bonus w sześciu startach – to dorobek Frederika Jakobsena dla Team Fjelsted, które uległo na własnym torze ekipie z Vojens 40.44.

Wyniki:

Sønderjylland Elite Speedway – 44 pkt
1. Anders Thomsen – 11 (0,d,3,3,2,3)
2. Nicolai Klindt – 9+2 (2,3,1*,0,1*,2)
3. Mads Hansen – 13+1 (3,2,3,3,2*,0)
4. Benjamin Basso – 6+2 (1*,2*,1,2,0)
5. Jonas Knudsen – 5+1 (0,2,u,1,2*)

Team Fjelsted – 40 pkt
1. Andrzej Lebiediew – 14+1 (1*,2,2,3,3,3)
2. Frederik Jakobsen – 10+1 (3,1*,3,2,0,1)
3. Hans Andersen – 10+2 (2,3,1,1*,2*,1)
4. Kasper Andersen – 3 (0,0,0,3,0)
5. Bastian Pedersen – 3 (1,0,1,1,0)

Bieg po biegu:
1. Hansen, H. Andersen, Lebiediew, Thomsen – 3:3 – (3:3)
2. Jakobsen, Klindt, Basso, K. Andersen – 3:3 – (6:6)
3. H. Andersen, Hansen, Pedersen, Knudsen – 4:2 – (10:8)
4. Klindt, Lebiediew, Jakobsen, Thomsen (d) – 3:3 – (13:11)
5. Hansen, Basso, H. Andersen, K. Andersen – 1:5 – (14:16)
6. Jakobsen, Knudsen, Klindt, Pedersen – 3:3 – (17:19)
7. Thomsen, Lebiediew, Basso, K. Andersen – 2:4 – (19:23)
8. Hansen, Jakobsen, H. Andersen, Klindt – 3:3 – (22:26)
9. K. Andersen, Basso, Pedersen, Knudsen (u) – 4:2 – (26:28)
10. Thomsen, Hansen, Pedersen, K. Andersen – 1:5 – (27:33)
11. Lebiediew, H. Andersen, Knudsen, Basso – 5:1 – (32:34)
12. Lebiediew, Thomsen, Klindt, Jakobsen – 3:3 – (35:37)
13. Thomsen, Knudsen, Jakobsen, Pedersen – 1:5 – (36:42)
14. Lebiediew, Klindt, H. Andersen, Hansen – 4:2 – (40:44)

wyniki: sportowefakty.wp.pl

Słabo spisał się Emil Breum Ankersen. Duńczyk wywalczył zaledwie 1 punkt w pięciu wyścigach dla Esbjerg Vikings, które uległo na wyjeździe w Holsted 40:44.

Wyniki:

Esbjerg Vikings – 40 pkt
1. Matias Nielsen – 12+1 (3,0,2,3,1*,3)
2. Tai Woffinden – 12+1 (1,3,2,0,3,2,1*)
3. Jonas Jeppesen – 15+2 (1,3,3,2,2*,2*,2)
4. Emil Breum – 1 (0,w,0,1,-,0)
5. Esben Hjerrild – 0 (w,0,0,-)

Holsted Tigers – 44 pkt
1. Rohan Tungate – 6+2 (2,1*,1,1,0,1*)
2. Rasmus Jensen – 15 (3,2,3,1,3,3)
3. Lasse Bjerre – 9 (d,2,2,3,w,2)
4. Michael Palm Toft – 10+2 (2*,1*,3,3,1,0)
5. Marius Nielsen – 4+2 (1*,1,2*,0)

Bieg po biegu:
1. Mat. Nielsen, Tungate, Jeppesen, Bjerre (d) – 2:4 – (2:4)
2. Jensen, Palm Toft, Woffinden, Breum – 5:1 – (7:5)
3. Jeppesen, Bjerre, Mar. Nielsen, Hjerrild (w) – 3:3 – (10:8)
4. Woffinden, Jensen, Tungate, Mat. Nielsen – 3:3 – (13:11)
5. Jeppesen, Bjerre, Palm Toft, Breum (w) – 3:3 – (16:14)
6. Jensen, Woffinden, Mar. Nielsen, Hjerrild – 4:2 – (20:16)
7. Palm Toft, Mat. Nielsen, Tungate, Breum – 4:2 – (24:18)
8. Bjerre, Jeppesen, Jensen, Woffinden – 4:2 – (28:20)
9. Palm Toft, Mar. Nielsen, Breum, Hjerrild – 5:1 – (33:21)
10. Mat. Nielsen, Jeppesen, Palm Toft, Mar. Nielsen – 1:5 – (34:26)
11. Woffinden, Jeppesen, Tungate, Bjerre (w) – 1:5 – (35:31)
12. Jensen, Woffinden, Mat. Nielsen, Tungate – 3:3 – (38:34)
13. Mat. Nielsen, Bjerre, Tungate, Breum – 3:3 – (41:37)
14. Jensen, Jeppesen, Woffinden, Palm Toft – 3:3 – (44:40)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content