DMPJ: MASZEWSKI GKM ponownie na drugim miejscu w Bydgoszczy - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM ponownie na drugim miejscu w Bydgoszczy

Zaległości odrobione. W czwartek na torze w Bydgoszczy rozegrano 2 rundę eliminacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie C. Ekipa MASZEWSKI GKM podobnie jak dzień wcześniej zajęła drugie miejsce, tym razem dzieląc je ex aequo z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Drugą wygraną zanotowali torunianie.

Grudziądzanie zgromadzili 33 punkty, a największy udział miał w tym Kacper Pludra, zdobywca 13 punktów.

Wyniki:

I. KS Toruń – 43 pkt
1. Denis Zieliński – 13 (3,3,2,3,2)
2. Krzysztof Lewandowski – 10 (1,1,2,3,3)
3. Mateusz Affelt – 10 (2,2,2,3,1)
4. Karol Żupiński – 10 (1,3,3,1,2)

II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 33 pkt
1. Hubert Gąsior – 2 (0,0,0,1,1)
2. Bartosz Głogowski – 5 (2,0,1,1,1)
3. Wiktor Przyjemski – 15 (3,3,3,3,3)
4. Przemysław Konieczny – 11 (2,2,3,2,2)

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 33 pkt
1. Wiktor Rafalski – 4 (1,1,0,2,-)
2. Kacper Łobodziński – 8 (3,1,1,2,1)
3. Seweryn Orgacki – 6 (1,-,2,0,3)
4. Kacper Warduliński – 2 (-,0,-,-,2)
5. Kacper Pludra – 13 (3,2,3,2,3)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11 pkt
1. Jakub Kowalski – 0 (d,0,0,0,d,0)
2. Kamil Marciniec – 3 (0,1,1,1,0,d)
3. Miłosz Wysocki – 8 (2,2,3,0,1,0)
4. Marcel Krzykowski – zwolnienie lekarskie

Bieg po biegu:
1. Łobodziński, Konieczny, Żupiński, Kowalski (d) – (2:0:1:3)
2. Przyjemski, Affelt, Rafalski, Marciniec – (5:0:3:4)
3. Zieliński, Głogowski, Orgacki, Kowalski – (7:0:6:5)
4. Pludra, Wysocki, Lewandowski, Gąsior – (7:2:7:8)
5. Zieliński, Konieczny, Marciniec, Warduliński – (9:3:10:8)
6. Przyjemski, Pludra, Lewandowski, Kowalski – (12:3:11:10)
7. Żupiński, Wysocki, Rafalski, Głogowski – (12:5:14:11)
8. Wysocki, Affelt, Łobodziński, Gąsior – (12:8:16:12)
9. Konieczny, Lewandowski, Marciniec, Rafalski – (15:9:18:12)
10. Przyjemski, Zieliński, Łobodziński, Wysocki – (18:9:20:13)
11. Pludra, Affelt, Głogowski, Kowalski – (19:9:22:16)
12. Żupiński, Orgacki, Marciniec, Gąsior – (19:10:25:18)
13. Przyjemski, Pludra, Żupiński, Krzykowski (ns) – (22:10:26:20)
14. Affelt, Konieczny, Wysocki, Orgacki – (24:11:29:20)
15. Lewandowski, Łobodziński, Głogowski, Marciniec – (25:11:32:22)
16. Zieliński, Rafalski, Gąsior, Kowalski (d) – (26:11:35:24)
17. Lewandowski, Warduliński, Gąsior – (27:11:38:26)
18. Orgacki, Żupiński, Głogowski, Kowalski – (28:11:40:29)
19. Pludra, Konieczny, Affelt, Marciniec (d) – (30:11:41:32)
20. Przyjemski, Zieliński, Łobodziński, Wysocki – (33:11:43:33)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content