DMPJ: Żółto-niebiescy na drugim miejscu w Bydgoszczy - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Żółto-niebiescy na drugim miejscu w Bydgoszczy

W środę na torze w Bydgoszczy odbyła się zaległa 1 runda eliminacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie C. Nie zabrakło w niej podopiecznych Roberta Kościechy, którzy na bydgoskim stadionie zameldowali się w 5-osobowym zestawieniu. Ekipa MASZEWSKI GKM wywalczyła tego dnia 33 punkty, co dało im drugie miejsce. Wygrali torunianie.

Najskuteczniejszym zawodnikiem żółto-niebieskich był Kacper Pludra, zdobywca 11 „oczek”. Okazja do rewanżu już w czwartek, wtedy to w Bydgoszczy zaplanowano zaległą 2 rundę DMPJ.

Wyniki:

I. KS Toruń – 42 pkt
5. Krzysztof Lewandowski – 11 (3,2,2,3,1)
6. Mateusz Affelt – 8 (2,3,t,1,2)
7. Karol Żupiński – 11 (3,1,1,3,3)
8. Denis Zieliński – 12 (3,2,3,1,3)

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 33 pkt
9. Wiktor Rafalski – 6 (2,-,0,2,2)
10. Seweryn Orgacki – 6 (2,1,0,-,3)
11. Kacper Pludra – 11 (-,3,3,2,3)
12. Kacper Łobodziński – 10 (1,3,2,2,2)
19. Oliwier Kaźmierski – 0 (0,u,0)

III. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 30 pkt
1. Hubert Gąsior – 3 (1,0,1,0,1)
2. Bartosz Głogowski – 5 (0,2,w,2,1)
3. Wiktor Przyjemski – 14 (3,3,3,3,2)
4. Przemysław Konieczny – 8 (2,2,2,1,1)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 15 pkt
13. Miłosz Wysocki – 6 (1,0,1,3,1,0)
14. Kamil Marciniec – 7 (0,1,1,2,3,0)
15. Marcel Krzykowski – z/z
16. Jakub Kowalski – 2 (0,1,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Lewandowski, Konieczny, Łobodziński, Marciniec – (2:3:1:0)
2. Przyjemski, Affelt, Wysocki, Kaźmierski – (5:5:1:1)
3. Zieliński, Rafalski, Marciniec, Głogowski – (5:8:3:2)
4. Żupiński, Orgacki, Gąsior, Kowalski – (6:11:5:2)
5. Affelt, Konieczny, Kowalski, Kaźmierski (u) – (8:14:5:3)
6. Przyjemski, Lewandowski, Orgacki, Krzykowski (ns) – (11:16:6:3)
7. Łobodziński, Głogowski, Żupiński, Wysocki – (13:17:9:3)
8. Pludra, Zieliński, Marciniec, Gąsior – (13:19:12:4)
9. Zieliński, Konieczny, Wysocki, Orgacki – (15:22:12:5)
10. Przyjemski, Marciniec, Żupiński, Rafalski – (18:23:12:7)
11. Pludra, Lewandowski, Kowalski, Głogowski (w) – (18:25:15:8)
12. Wysocki, Łobodziński, Gąsior, Affelt (t) – (19:25:17:11)
13. Przyjemski, Łobodziński, Zieliński, Kowalski – (22:26:19:11)
14. Żupiński, Pludra, Konieczny, Kowalski – (23:29:21:11)
15. Marciniec, Głogowski, Affelt, Kaźmierski – (25:30:21:14)
16. Lewandowski, Rafalski, Wysocki, Gąsior – (25:33:23:15)
17. Orgacki, Affelt, Gąsior – (26:35:26:15)
18. Żupiński, Rafalski, Głogowski, Kowalski – (27:38:28:15)
19. Zieliński, Łobodziński, Konieczny, Wysocki – (28:41:30:15)
20. Pludra, Przyjemski, Lewandowski, Marciniec – (30:42:33:15)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
122
214
312
412
512
610
79
80