DMPJ: Żółto-niebiescy na drugim miejscu w Bydgoszczy - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Żółto-niebiescy na drugim miejscu w Bydgoszczy

W środę na torze w Bydgoszczy odbyła się zaległa 1 runda eliminacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie C. Nie zabrakło w niej podopiecznych Roberta Kościechy, którzy na bydgoskim stadionie zameldowali się w 5-osobowym zestawieniu. Ekipa MASZEWSKI GKM wywalczyła tego dnia 33 punkty, co dało im drugie miejsce. Wygrali torunianie.

Najskuteczniejszym zawodnikiem żółto-niebieskich był Kacper Pludra, zdobywca 11 „oczek”. Okazja do rewanżu już w czwartek, wtedy to w Bydgoszczy zaplanowano zaległą 2 rundę DMPJ.

Wyniki:

I. KS Toruń – 42 pkt
5. Krzysztof Lewandowski – 11 (3,2,2,3,1)
6. Mateusz Affelt – 8 (2,3,t,1,2)
7. Karol Żupiński – 11 (3,1,1,3,3)
8. Denis Zieliński – 12 (3,2,3,1,3)

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 33 pkt
9. Wiktor Rafalski – 6 (2,-,0,2,2)
10. Seweryn Orgacki – 6 (2,1,0,-,3)
11. Kacper Pludra – 11 (-,3,3,2,3)
12. Kacper Łobodziński – 10 (1,3,2,2,2)
19. Oliwier Kaźmierski – 0 (0,u,0)

III. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 30 pkt
1. Hubert Gąsior – 3 (1,0,1,0,1)
2. Bartosz Głogowski – 5 (0,2,w,2,1)
3. Wiktor Przyjemski – 14 (3,3,3,3,2)
4. Przemysław Konieczny – 8 (2,2,2,1,1)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 15 pkt
13. Miłosz Wysocki – 6 (1,0,1,3,1,0)
14. Kamil Marciniec – 7 (0,1,1,2,3,0)
15. Marcel Krzykowski – z/z
16. Jakub Kowalski – 2 (0,1,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Lewandowski, Konieczny, Łobodziński, Marciniec – (2:3:1:0)
2. Przyjemski, Affelt, Wysocki, Kaźmierski – (5:5:1:1)
3. Zieliński, Rafalski, Marciniec, Głogowski – (5:8:3:2)
4. Żupiński, Orgacki, Gąsior, Kowalski – (6:11:5:2)
5. Affelt, Konieczny, Kowalski, Kaźmierski (u) – (8:14:5:3)
6. Przyjemski, Lewandowski, Orgacki, Krzykowski (ns) – (11:16:6:3)
7. Łobodziński, Głogowski, Żupiński, Wysocki – (13:17:9:3)
8. Pludra, Zieliński, Marciniec, Gąsior – (13:19:12:4)
9. Zieliński, Konieczny, Wysocki, Orgacki – (15:22:12:5)
10. Przyjemski, Marciniec, Żupiński, Rafalski – (18:23:12:7)
11. Pludra, Lewandowski, Kowalski, Głogowski (w) – (18:25:15:8)
12. Wysocki, Łobodziński, Gąsior, Affelt (t) – (19:25:17:11)
13. Przyjemski, Łobodziński, Zieliński, Kowalski – (22:26:19:11)
14. Żupiński, Pludra, Konieczny, Kowalski – (23:29:21:11)
15. Marciniec, Głogowski, Affelt, Kaźmierski – (25:30:21:14)
16. Lewandowski, Rafalski, Wysocki, Gąsior – (25:33:23:15)
17. Orgacki, Affelt, Gąsior – (26:35:26:15)
18. Żupiński, Rafalski, Głogowski, Kowalski – (27:38:28:15)
19. Zieliński, Łobodziński, Konieczny, Wysocki – (28:41:30:15)
20. Pludra, Przyjemski, Lewandowski, Marciniec – (30:42:33:15)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content