SpeedwayLigaen: Mecz w Fjelsted przerwany, 6+1 Jakobsena - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SpeedwayLigaen: Mecz w Fjelsted przerwany, 6+1 Jakobsena

Tylko siedem wyścigów rozegrano w środowym spotkaniu duńskiej SpeedwayLigaen Team Fjelsted z Slangerup Speedway. Lepsi okazali się gospodarze wygrywając 22:20, a 6 punktów i bonus w trzech startach wywalczył zawodnik ZOOLESZCZ GKM – Frederik Jakobsen.

Wyniki:

Slangerup Speedway – 20 pkt
1. Michael Jepsen Jensen – 4 (0,1,3)
2. Kenneth Hansen – 0 (d,0,-)
3. Andreas Lyager – 8 (1,1,3,3)
4. Jonas Seifert-Salk – 4 (3,0,1)
5. William Drejer – 4 (3,1)

Team Fjelsted – 22 pkt
1. Andrzej Lebiediew – 6 (3,3,w)
2. Frederik Jakobsen – 6+1 (2,2*,2)
3. Hans Andersen – 6+1 (2*,2,2)
4. Kasper Andersen – 4+2 (1*,1*,2)
5. Bastian Pedersen – 0 (0,w)

Bieg po biegu:
1. Lebiediew, Andersen, Lyager, Jepsen Jensen – 5:1 – (5:1)
2. Seifert-Salk, Jakobsen, Andersen, Hansen (d) – 3:3 – (8:4)
3. Drejer, Andersen, Lyager, Pedersen – 2:4 – (10:8)
4. Lebiediew, Jakobsen, Jepsen Jensen, Hansen – 5:1 – (15:9)
5. Lyager, Andersen, Andersen, Seifert-Salk – 3:3 – (18:12)
6. Lyager, Jakobsen, Drejer, Pedersen (w) – 2:4 – (20:16)
7. Jepsen Jensen, Andersen, Seifert-Salk, Lebiediew (w) – 2:4 – (22:20)

W drugim spotkaniu w Vojens ekipa Nordjysk Elite Speedway uległa Esbjerg Vikings 40:43. W szeregach gości zaprezentował się Emil Breum Ankersen. Jeden z liderów grudziądzkiej drużyny U24 w pięciu wyścigach zdołał uzbierać tylko 3 „oczka”.

Wyniki:

Esbjerg Vikings – 43 pkt
1. Jonas Jeppesen – 6+1 (w,w,2,w,1*,3)
2. Niels Kristian Iversen – 16 (3,3,3,3,2,2)
3. Matias Nielsen – 12+2 (2,3,3,2*,1,1*)
4. Emil Breum – 3 (1,d,0,2,0)
5. Esben Hjerrild – 6+1 (1,2*,0,2,1)

Nordjysk Elite Speedway – 40 pkt
1. Matej Zagar – 9 (w,2,3,1,3,0)
2. Sam Jensen – 6+1 (2,1*,w,1,0,2)
3. Thomas Joergensen – 15+1 (3,2,1*,d,3,3,3)
4. Tobias Thomsen – 8+1 (w,2,1,3,2*,0)
5. Ulrich Oestergaard – 2 (d,1,1,-)

Bieg po biegu:
1. Joergensen, Nielsen, Jeppesen (w), Zagar (w) – 3:2 – (3:2)
2. Iversen, Jensen, Breum, Thomsen (w) – 2:4 – (5:6)
3. Nielsen, Joergensen, Hjerrild, Oestergaard (d) – 2:4 – (7:10)
4. Iversen, Zagar, Jensen, Jeppesen (w) – 3:3 – (10:13)
5. Nielsen, Thomsen, Joergensen, Breum (d) – 3:3 – (13:16)
6. Iversen, Hjerrild, Oestergaard, Jensen (w) – 1:5 – (14:21)
7. Zagar, Jeppesen, Thomsen, Breum – 4:2 – (18:23)
8. Iversen, Nielsen, Jensen, Joergensen (d) – 1:5 – (19:28)
9. Thomsen, Breum, Oestergaard, Hjerrild – 4:2 – (23:30)
10. Joergensen, Thomsen, Nielsen, Jeppesen (w) – 5:1 – (28:31)
11. Joergensen, Hjerrild, Zagar, Breum – 4:2 – (32:33)
12. Zagar, Iversen, Jeppesen, Jensen – 3:3 – (35:36)
13. Jeppesen, Jensen, Hjerrild, Thomsen – 2:4 – (37:40)
14. Joergensen, Iversen, Nielsen, Zagar – 3:3 – (40:43)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content