DMPJ: MASZEWSKI GKM najlepszy w 5 rundzie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM najlepszy w 5 rundzie!

Wygraną drużyny MASZEWSKI GKM zakończyła się 5 runda eliminacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Grudziądzu. Żółto-niebiescy byli jedynym zespołem, który przystąpił do zawodów w kompletnym składzie, a część wyścigów rozgrywana była w niepełnym zestawieniu. Ostatecznie żółto-niebiescy wywalczyli 42 punkty i umocnili się na miejscu lidera tabeli grupy C.

Kolejne młodzieżowe ściganie na H4 już w czwartek. 6 runda eliminacji DMPJ startuje o godzinie 16:30.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 42 pkt
1. Wiktor Rafalski – 11 (3,3,2,2,1)
2. Seweryn Orgacki – 9 (3,-,2,1,3)
3. Kacper Łobodziński – 10 (3,1,d,3,3)
4. Kacper Pludra – 10 (3,3,-,2,2)
5. Kacper Warduliński – 2 (2,u)

II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 31 pkt
1. Bartosz Głogowski – 13 (1,3,3,3,3)
2. Wiktor Przyjemski – 0 (w,w,ns,ns,ns)
3. Przemysław Konieczny – 13 (2,2,3,3,3)
4. Hubert Gąsior – 5 (1,1,1,1,1)

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 27 pkt
1. Miłosz Wysocki – 9 (2,3,3,1,0)
2. Kamil Marciniec – 9 (2,2,1,3,1)
3. Marcel Krzykowski – 0 (w,w,w,w,w)
4. Jakub Kowalski – 9 (1,2,2,2,2)

IV. Budmax-Stal Polonia Piła – 12 pkt – nieklasyfikowani
1. Brak zawodnika
2. Ben Ernst – 8 (1,2,0,1,2,2)
3. Kacper Makowski – 4 (w,1,0,1,2)
4. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Pludra, Wysocki, Ernst, Przyjemski (w/2min) – (3:2:1:0)
2. Łobodziński, Marciniec, Głogowski, Makowski (w) – (6:4:1:1)
3. Orgacki, Konieczny, Kowalski – (9:5:1:3)
4. Rafalski, Ernst, Gąsior, Krzykowski (w/2min) – (12:5:3:4)
5. Pludra, Marciniec, Gąsior – (15:7:3:5)
6. Wysocki, Konieczny, Łobodziński, Ernst – (16:10:3:7)
7. Głogowski, Warduliński, Krzykowski (w/2min) – (18:10:3:10)
8. Rafalski, Kowalski, Makowski, Przyjemski (w/2min) – (21:12:4:10)
9. Głogowski, Kowalski, Ernst, Warduliński (u) – (21:14:5:13)
10. Krzykowski (w/2min), Łobodziński (d/1) – (21:14:5:13)
11. Wysocki, Orgacki, Gąsior, Makowski – (23:17:5:14)
12. Konieczny, Rafalski, Marciniec – (25:18:5:17)
13. Łobodziński, Kowalski, Gąsior – (28:20:5:18)
14. Konieczny, Pludra, Makowski, Krzykowski (w/2min) – (30:20:6:21)
15. Marciniec, Ernst, Orgacki – (31:23:8:21)
16. Głogowski, Rafalski, Wysocki – (33:24:8:24)
17. Orgacki, Makowski, Krzykowski (w/2min) – (36:24:10:24)
18. Łobodziński, Kowalski, Gąsior – (39:26:10:25)
19. Konieczny, Pludra, Marciniec – (41:27:10:28)
20. Głogowski, Ernst, Rafalski, Wysocki – (42:27:12:31)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
26
310
46
56
64
74
80