DMPJ: MASZEWSKI GKM najlepszy w 5 rundzie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM najlepszy w 5 rundzie!

Wygraną drużyny MASZEWSKI GKM zakończyła się 5 runda eliminacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Grudziądzu. Żółto-niebiescy byli jedynym zespołem, który przystąpił do zawodów w kompletnym składzie, a część wyścigów rozgrywana była w niepełnym zestawieniu. Ostatecznie żółto-niebiescy wywalczyli 42 punkty i umocnili się na miejscu lidera tabeli grupy C.

Kolejne młodzieżowe ściganie na H4 już w czwartek. 6 runda eliminacji DMPJ startuje o godzinie 16:30.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 42 pkt
1. Wiktor Rafalski – 11 (3,3,2,2,1)
2. Seweryn Orgacki – 9 (3,-,2,1,3)
3. Kacper Łobodziński – 10 (3,1,d,3,3)
4. Kacper Pludra – 10 (3,3,-,2,2)
5. Kacper Warduliński – 2 (2,u)

II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 31 pkt
1. Bartosz Głogowski – 13 (1,3,3,3,3)
2. Wiktor Przyjemski – 0 (w,w,ns,ns,ns)
3. Przemysław Konieczny – 13 (2,2,3,3,3)
4. Hubert Gąsior – 5 (1,1,1,1,1)

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 27 pkt
1. Miłosz Wysocki – 9 (2,3,3,1,0)
2. Kamil Marciniec – 9 (2,2,1,3,1)
3. Marcel Krzykowski – 0 (w,w,w,w,w)
4. Jakub Kowalski – 9 (1,2,2,2,2)

IV. Budmax-Stal Polonia Piła – 12 pkt – nieklasyfikowani
1. Brak zawodnika
2. Ben Ernst – 8 (1,2,0,1,2,2)
3. Kacper Makowski – 4 (w,1,0,1,2)
4. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Pludra, Wysocki, Ernst, Przyjemski (w/2min) – (3:2:1:0)
2. Łobodziński, Marciniec, Głogowski, Makowski (w) – (6:4:1:1)
3. Orgacki, Konieczny, Kowalski – (9:5:1:3)
4. Rafalski, Ernst, Gąsior, Krzykowski (w/2min) – (12:5:3:4)
5. Pludra, Marciniec, Gąsior – (15:7:3:5)
6. Wysocki, Konieczny, Łobodziński, Ernst – (16:10:3:7)
7. Głogowski, Warduliński, Krzykowski (w/2min) – (18:10:3:10)
8. Rafalski, Kowalski, Makowski, Przyjemski (w/2min) – (21:12:4:10)
9. Głogowski, Kowalski, Ernst, Warduliński (u) – (21:14:5:13)
10. Krzykowski (w/2min), Łobodziński (d/1) – (21:14:5:13)
11. Wysocki, Orgacki, Gąsior, Makowski – (23:17:5:14)
12. Konieczny, Rafalski, Marciniec – (25:18:5:17)
13. Łobodziński, Kowalski, Gąsior – (28:20:5:18)
14. Konieczny, Pludra, Makowski, Krzykowski (w/2min) – (30:20:6:21)
15. Marciniec, Ernst, Orgacki – (31:23:8:21)
16. Głogowski, Rafalski, Wysocki – (33:24:8:24)
17. Orgacki, Makowski, Krzykowski (w/2min) – (36:24:10:24)
18. Łobodziński, Kowalski, Gąsior – (39:26:10:25)
19. Konieczny, Pludra, Marciniec – (41:27:10:28)
20. Głogowski, Ernst, Rafalski, Wysocki – (42:27:12:31)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content