Bauhaus-Ligan: 6+1 Kasprzaka w Malilli - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Bauhaus-Ligan: 6+1 Kasprzaka w Malilli

Wtorkowe mecze szwedzkiej Bauhaus-Ligan za nami. Do kraju Trzech Koron udał się jeden zawodnik ZOOLESZCZ GKM – Krzysztof Kasprzak, który reprezentował ekipę z Kumli. Indianerna uległa na wyjeździe Dackarnie Malilla 41:49, a „KK” zakończył to spotkanie z dorobkiem 6 punktów i bonusa.

Wyniki:

Kumla Indianerna – 41 pkt
1. Krzysztof Kasprzak – 6+1 (3,1,1*,1,0)
2. Niels Kristian Iversen – 4+1 (2*,0,2,w)
3. Chris Holder – 6+1 (2*,2,2,0,0)
4. David Bellego – 11+1 (3,3,1*,3,1)
5. Max Fricke – 11 (2,3,2,2,2)
6. Gustav Grahn – 3+1 (1,1,1*)
7. Jonatan Grahn – 0 (0,0,0)

Dackarna Malilla – 49 pkt
1. Brady Kurtz – 8 (0,3,3,1,1)
2. Adam Ellis – 3 (1,2,0,0)
3. Jacob Thorssell – 9+1 (0,3,1*,2,3)
4. Rasmus Jensen – 8+2 (1,2*,2,1,2*)
5. Maciej Janowski – 15 (3,3,3,3,3)
6. Ludvig Lindgren – 4 (3,1,0)
7. Alexander Woentin – 2+1 (2*,0,0)

Bieg po biegu:
1. (58,10) Kasprzak, Iversen, Ellis, Kurtz – 1:5 – (1:5)
2. (59,20) Lindgren, Woentin, Grahn, Grahn – 5:1 – (6:6)
3. (57,70) Bellego, Holder, Jensen, Thorssell – 1:5 – (7:11)
4. (57,90) Janowski, Fricke, Lindgren, Grahn – 4:2 – (11:13)
5. (58,20) Bellego, Ellis, Grahn, Woentin – 2:4 – (13:17)
6. (58,70) Thorssell, Jensen, Kasprzak, Iversen – 5:1 – (18:18)
7. (58,60) Kurtz, Holder, Bellego, Ellis – 3:3 – (21:21)
8. (58,90) Fricke, Jensen, Thorssell, Grahn – 3:3 – (24:24)
9. (58,20) Janowski, Iversen, Kasprzak, Lindgren – 3:3 – (27:27)
10. (59,40) Kurtz, Fricke, Grahn, Woentin – 3:3 – (30:30)
11. (58,30) Janowski, Holder, Jensen, Iversen (w) – 4:2 – (34:32)
12. (59,00) Bellego, Thorssell, Kasprzak, Ellis – 2:4 – (36:36)
13. (58,60) Janowski, Fricke, Kurtz, Holder – 4:2 – (40:38)
14. (58,90) Thorssell, Jensen, Bellego, Kasprzak – 5:1 – (45:39)
15. (58,20) Janowski, Fricke, Kurtz, Holder – 4:2 – (49:41)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content