U24 Ekstraliga: Porażka na inaugurację w Ostrowie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

U24 Ekstraliga: Porażka na inaugurację w Ostrowie

Inauguracja U24 Ekstraligi dla drużyny GKM Grudziądz zaliczona. Żółto-niebiescy w zaległym meczu 1 rundy rozgrywek ulegli na wyjeździe ekipie Arged Malesa Ostrów Wlkp. 40:49. Gospodarze kończyli mecz w pięcioosobowym składzie po fatalnym karambolu Matiasa Nielsena oraz Jakuba Krawczyka. Wśród gości, których w lidze U24 prowadzi trener Robert Kempiński, najskuteczniejszy okazał się Kacper Łobodziński, zdobywca 13 punktów i bonusa.

Wyniki:

GKM Grudziądz U-24 – 40 pkt
1. Kacper Warduliński – 0 (0,w,-,-,-)
2. Emil Breum – 9 (2,t,1,1,2,3)
3. Kacper Łobodziński – 13+1 (2,2,3,3,2,1*)
4. Chris Waennerstrom – 3 (1,1,1,-)
5. Kacper Pludra – 8 (0,3,3,w,d,2)
6. Wiktor Rafalski – 5 (1,d,3,1,0)
7. Seweryn Orgacki – 2 (w,1,1)

Arged Malesa Ostrów U-24 – 49 pkt
9. Filip Hjelmland – ns (-,-,-,-)
10. Jakub Poczta – 13 (3,2,2,3,3)
11. Tim Soerensen – 12 (3,3,3,3,0)
12. Kacper Grzelak – 6+2 (1,u,2*,2,1*)
13. Matias Nielsen – 3 (3,-,ns,ns,-)
14. Sebastian Szostak – 10+2 (2*,2*,2,2,2)
15. Jakub Krawczyk – 3 (3,-,ns)
16. Mateusz Błażykowski – 2 (1,1,0,d,0)

Bieg po biegu:
1. (66,17) Soerensen, Łobodziński, Błażykowski, Warduliński – 4:2 – (4:2)
2. (65,84) Krawczyk, Szostak, Rafalski, Orgacki (w/u) – 5:1 – (9:3)
3. (65,26) Nielsen, Breum, Grzelak, Pludra – 4:2 – (13:5)
4. (66,95) Poczta, Szostak, Waennerstroem, Rafalski (d4) – 5:1 – (18:6)
5. (64,90) Soerensen, Łobodziński, Waennerstroem, Grzelak (u3) – 3:3 – (21:9)
6. (67,08) Rafalski (Breum – t), Szostak (Krawczyk – u/-), Błażykowski (Nielsen – u/-), Warduliński (w/u) – 3:3 – (24:12)
7. (65,56) Pludra, Poczta, Orgacki, Błażykowski – 2:4 – (26:16)
8. (66,16) Łobodziński, Szostak, Waennerstroem, Nielsen (ns) – 2:4 – (28:20)
9. (65,21) Pludra, Poczta, Breum, Błażykowski (d4) – 2:4 – (30:24)
10. (65,68) Soerensen, Grzelak, Rafalski, Pludra (w/2ost.) – 5:1 – (35:25)
11. (66,34) Łobodziński, Grzelak, Breum, Błażykowski – 2:4 – (37:29)
12. (65,99) Soerensen, Breum, Orgacki, Krawczyk (ns) – 3:3 – (40:32)
13. (66,39) Poczta, Łobodziński, Pludra (d/st), Nielsen (ns) – 3:2 – (43:34)
14. (66,06) Breum, Szostak, Grzelak, Rafalski – 3:3 – (46:37)
15. (65,87) Poczta, Pludra, Łobodziński, Soerensen – 3:3 – (49:40)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content