Polska lepsza od Reszty Świata, 9 punktów Pedersena - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Polska lepsza od Reszty Świata, 9 punktów Pedersena

W Bydgoszczy w poniedziałkowy wieczór rozegrano towarzyskie spotkanie Reprezentacji Polski z Resztą Świata. Lepsi okazali się biało-czerwoni, którzy zwyciężyli 51:38. 9 punktów w pięciu startach dla pokonanej ekipy wywalczył lider ZOOLESZCZ GKM – Nicki Pedersen.

Wyniki:

Reprezentacja Polski – 51 pkt
9. Bartosz Zmarzlik – 13 (3,3,3,1,3)
10. Paweł Przedpełski – 3 (1,1,1,0,0)
11. Janusz Kołodziej – 10+1 (3,1*,3,2,1)
12. Patryk Dudek – 9+2 (2*,2,2*,3,0)
13. Maciej Janowski – 9 (2,d,3,1,3)
14. Wiktor Przyjemski – 7+2 (1*,2,1,1*,2)

Reszta Świata – 38 pkt
1. Fredrik Lindgren – 12 (2,3,2,3,2)
2. David Bellego – 1 (0,0,0,0,1)
3. Jason Doyle – 10+1 (1,3,2,3,1*)
4. Kenneth Bjerre – 2+1 (0,d,0,2*,0)
5. Nicki Pedersen – 9 (3,2,d,2,2)
6. Francis Gusts – 4 (0,0,1,0,3)

Bieg po biegu:
1. (64,66) Zmarzlik, Lindgren, Przedpełski, Bellego – 4:2 – (4:2)
2. (64,61) Kołodziej, Dudek, Doyle, Bjerre – 5:1 – (9:3)
3. (65,10) Pedersen, Janowski, Przyjemski, Gusts – 3:3 – (12:6)
4. (64,12) Lindgren, Dudek, Kołodziej, Bellego – 3:3 – (15:9)
5. (63,60) Doyle, Przyjemski, Bjerre (d), Janowski (d) – 2:3 – (17:12)
6. (63,53) Zmarzlik, Pedersen, Przedpełski, Gusts – 4:2 – (21:14)
7. (63,67) Janowski, Lindgren, Przyjemski, Bellego – 4:2 – (25:16)
8. (64,03) Zmarzlik, Doyle, Przedpełski, Bjerre – 4:2 – (29:18)
9. (63,89) Kołodziej, Dudek, Gusts, Pedersen (d) – 5:1 – (34:19)
10. (63,54) Lindgren, Bjerre, Janowski, Przedpełski – 1:5 – (35:24)
11. (64,35) Doyle, Kołodziej, Przyjemski, Gusts – 3:3 – (38:27)
12. (64,28) Dudek, Pedersen, Zmarzlik, Bellego – 4:2 – (42:29)
13. (64,81) Gusts, Przyjemski, Bellego, Przedpełski – 2:4 – (44:33)
14. (64,12) Janowski, Pedersen, Kołodziej, Bjerre – 4:2 – (48:35)
15. (63,94) Zmarzlik, Lindgren, Doyle, Dudek – 3:3 – (51:38)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content