Internetowa sprzedaż biletów na #GRUWRO U24 i Derby #GRUTOR! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Internetowa sprzedaż biletów na #GRUWRO U24 i Derby #GRUTOR!

Pierwsze dni maja będą obfitować w dwa wydarzenia na stadionie w Grudziądzu. Na H4 zaplanowane są mecze U24 Ekstraligi oraz derbowy pojedynek w PGE Ekstralidze. Trwa internetowa sprzedaż wejściówek na te spotkania!

U24 Ekstraliga: GKM Grudziądz – WTS Sparta Wrocław

We wtorek 3 maja o godzinie 17:00 na H4 zagości U24 Ekstraliga. Nowy projekt Speedway Ekstraligi stworzony dla żużlowców do 24 roku życia, którzy mają rozwijać swoje umiejętności i być w przyszłości wsparciem dla kadr pierwszych drużyn. W II rundzie rozgrywek GKM Grudziądz podejmuje WTS Spartę Wrocław.

KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl, a stacjonarna sprzedaż w dniu meczu w kasach stadionu od godziny 15:00.

Wejściówki dostępne w cenie 10 złotych – bez podziału na normalny i ulgowy. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Całoroczne karnety na mecze GKM obowiązują. Na meczach U24 Ekstraligi nie obowiązuje numeracja miejsc na stadionie.

PGE Ekstraliga: ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – For Nature Solutions Apator Toruń

W niedzielę 8 maja o godzinie 19:15 rozegrane zostanie spotkanie V rundy PGE Ekstraligi. ZOOLESZCZ GKM podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. Nie przegap tego spotkania i kibicuj żółto-niebieskim podczas Derbów!

KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl, a stacjonarna sprzedaż w sekretariacie klubu od środy 4 maja do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 oraz w kasach stadionu w dniu meczu.

Wejściówki dostępne w cenach: 40 złotych – normalny (miejsca numerowane), 30 złotych – ulgowy (miejsca numerowane) i 35 złotych – na miejsca stojące. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content