Internetowa sprzedaż biletów na #GRUWRO U24 i Derby #GRUTOR! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Internetowa sprzedaż biletów na #GRUWRO U24 i Derby #GRUTOR!

Pierwsze dni maja będą obfitować w dwa wydarzenia na stadionie w Grudziądzu. Na H4 zaplanowane są mecze U24 Ekstraligi oraz derbowy pojedynek w PGE Ekstralidze. Trwa internetowa sprzedaż wejściówek na te spotkania!

U24 Ekstraliga: GKM Grudziądz – WTS Sparta Wrocław

We wtorek 3 maja o godzinie 17:00 na H4 zagości U24 Ekstraliga. Nowy projekt Speedway Ekstraligi stworzony dla żużlowców do 24 roku życia, którzy mają rozwijać swoje umiejętności i być w przyszłości wsparciem dla kadr pierwszych drużyn. W II rundzie rozgrywek GKM Grudziądz podejmuje WTS Spartę Wrocław.

KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl, a stacjonarna sprzedaż w dniu meczu w kasach stadionu od godziny 15:00.

Wejściówki dostępne w cenie 10 złotych – bez podziału na normalny i ulgowy. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Całoroczne karnety na mecze GKM obowiązują. Na meczach U24 Ekstraligi nie obowiązuje numeracja miejsc na stadionie.

PGE Ekstraliga: ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – For Nature Solutions Apator Toruń

W niedzielę 8 maja o godzinie 19:15 rozegrane zostanie spotkanie V rundy PGE Ekstraligi. ZOOLESZCZ GKM podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. Nie przegap tego spotkania i kibicuj żółto-niebieskim podczas Derbów!

KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl, a stacjonarna sprzedaż w sekretariacie klubu od środy 4 maja do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 oraz w kasach stadionu w dniu meczu.

Wejściówki dostępne w cenach: 40 złotych – normalny (miejsca numerowane), 30 złotych – ulgowy (miejsca numerowane) i 35 złotych – na miejsca stojące. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content