Firmy WAS-BUD i Inwestmix z kolejną inwestycją na H4! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firmy WAS-BUD i Inwestmix z kolejną inwestycją na H4!

Miło nam poinformować o zawartej umowie dwóch grudziądzkich firm z GKM S.A.! Na mocy tego porozumienia firmy WAS-BUD oraz Inwestmix postanowiły przyspieszyć realizację 4. etapu wykładania kostki brukowej na obiekcie przy Hallera 4 z jesieni tego roku na miesiąc maj.

Porozumienie o współpracy grudziądzkich firm to dowód uznania za pozytywny wynik sportowy drużyny w pierwszej części sezonu. Modernizacja stadionu trwa od początku tego roku i przy nieocenionej pomocy grudziądzkich firm trwać będzie dalej. Nowego wyglądu nabrały już m.in. park maszyn, pomieszczenia wewnątrz budynku klubowego, jak i teren dookoła niego. Dziękujemy naszym sponsorom za pomoc w realizacji projektów i doprowadzania H4 do coraz wyższych standardów!

WAS-BUD

Przedsiębiorstwo to oferuje kompleksowe usługi w zakresie układania kostki brukowej, małej architektury w ogrodach oraz prac ziemnych. Wykonuje kompleksowo duże zlecenia dla firm, miast i gmin a także mniejsze projekty dla osób prywatnych.

WAS-BUD wykonuje m.in.:

  • Układanie kostki brukowej na podstawie planów o dużym stopniu skomplikowania i z wzorami
  • Układanie kostki granitowej
  • Drogi dojazdowe,
  • Parkingi
  • Garaże i podjazdy
  • Rozbiórki
  • Wykopy
  • Odwodnienia
  • Podbudowy pod drogi

Firma posiada własny sprzęt, niezbędny do wykonania prac taki jak: koparka, ładowarka , wywrotka, zagęszczarka i wszystkie profesjonalne narzędzia brukarskie. WAS-BUD to także ekipa z wieloletnim doświadczeniem. Na wykonywane prace udzielana jest pisemna gwarancja, a naszego partnera cechuje terminowość wykonywania projektów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i skorzystania z usług! Siedziba firmy mieści się w Świerkocinie obok Grudziądza. Kontakt możliwy pod numerem telefonu 796 222 012.

Inwestmix

Spółka Inwestmix została założona w roku 2004 w Grudziądzu. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja i transport betonu towarowego, produkcja elementów betonowych oraz wynajem powierzchni biurowej, usługowej i produkcyjnej. Ponadto dzięki posiadaniu własnego parku maszynowego świadczymy usługi transportowe oraz wynajem sprzętu budowlanego. Prowadzi handel kamieniem naturalnym oraz kruszywami.

Przez lata działalności na terenie Grudziądza i okolicy, firma zdążyła zaprezentować się jako godny współpracy partner dla firm oraz klienta indywidualnego. Siedziba spółki mieści się w budynku biurowym przy ul. Chełmińskiej 115 w Grudziądzu. To w tym budynku, firma prowadzi działalność polegającą na wynajmie lokali.

Zakład produkcyjny znajduje się na sąsiedniej działce przy ul. Chełmińskiej 117C w Grudziądzu. Pod tym adresem zorganizowana jest cała część produkcyjna, baza sprzętowa firmy oraz biuro obsługujące tematy produkcji. Więcej informacji o naszym partnerze można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content