Firmy WAS-BUD i Inwestmix z kolejną inwestycją na H4! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firmy WAS-BUD i Inwestmix z kolejną inwestycją na H4!

Miło nam poinformować o zawartej umowie dwóch grudziądzkich firm z GKM S.A.! Na mocy tego porozumienia firmy WAS-BUD oraz Inwestmix postanowiły przyspieszyć realizację 4. etapu wykładania kostki brukowej na obiekcie przy Hallera 4 z jesieni tego roku na miesiąc maj.

Porozumienie o współpracy grudziądzkich firm to dowód uznania za pozytywny wynik sportowy drużyny w pierwszej części sezonu. Modernizacja stadionu trwa od początku tego roku i przy nieocenionej pomocy grudziądzkich firm trwać będzie dalej. Nowego wyglądu nabrały już m.in. park maszyn, pomieszczenia wewnątrz budynku klubowego, jak i teren dookoła niego. Dziękujemy naszym sponsorom za pomoc w realizacji projektów i doprowadzania H4 do coraz wyższych standardów!

WAS-BUD

Przedsiębiorstwo to oferuje kompleksowe usługi w zakresie układania kostki brukowej, małej architektury w ogrodach oraz prac ziemnych. Wykonuje kompleksowo duże zlecenia dla firm, miast i gmin a także mniejsze projekty dla osób prywatnych.

WAS-BUD wykonuje m.in.:

  • Układanie kostki brukowej na podstawie planów o dużym stopniu skomplikowania i z wzorami
  • Układanie kostki granitowej
  • Drogi dojazdowe,
  • Parkingi
  • Garaże i podjazdy
  • Rozbiórki
  • Wykopy
  • Odwodnienia
  • Podbudowy pod drogi

Firma posiada własny sprzęt, niezbędny do wykonania prac taki jak: koparka, ładowarka , wywrotka, zagęszczarka i wszystkie profesjonalne narzędzia brukarskie. WAS-BUD to także ekipa z wieloletnim doświadczeniem. Na wykonywane prace udzielana jest pisemna gwarancja, a naszego partnera cechuje terminowość wykonywania projektów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i skorzystania z usług! Siedziba firmy mieści się w Świerkocinie obok Grudziądza. Kontakt możliwy pod numerem telefonu 796 222 012.

Inwestmix

Spółka Inwestmix została założona w roku 2004 w Grudziądzu. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja i transport betonu towarowego, produkcja elementów betonowych oraz wynajem powierzchni biurowej, usługowej i produkcyjnej. Ponadto dzięki posiadaniu własnego parku maszynowego świadczymy usługi transportowe oraz wynajem sprzętu budowlanego. Prowadzi handel kamieniem naturalnym oraz kruszywami.

Przez lata działalności na terenie Grudziądza i okolicy, firma zdążyła zaprezentować się jako godny współpracy partner dla firm oraz klienta indywidualnego. Siedziba spółki mieści się w budynku biurowym przy ul. Chełmińskiej 115 w Grudziądzu. To w tym budynku, firma prowadzi działalność polegającą na wynajmie lokali.

Zakład produkcyjny znajduje się na sąsiedniej działce przy ul. Chełmińskiej 117C w Grudziądzu. Pod tym adresem zorganizowana jest cała część produkcyjna, baza sprzętowa firmy oraz biuro obsługujące tematy produkcji. Więcej informacji o naszym partnerze można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content