SŁAWBONN nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SŁAWBONN nowym sponsorem GKM S.A.!

Miło nam poinformować o kolejnym zawartym porozumieniu dotyczącym sezonu 2022. Tym razem jest to umowa z nowym sponsorem, który wspierać będzie nasz klub. Na współpracę z GKM S.A. zdecydowała się firma SŁAWBONN.

Firma SŁAWBONN zaistniała na rynku jako mały zakład stolarski już trzynaście lat temu. Dzisiaj są prężną i nowoczesną firmą działającą w sferze wyposażenia wnętrz. Zwiększona konkurencja, podniesione wymagania, jakościowe klientów sprawiły, że główny nacisk nakładają na działania we właściwy sposób obsługi klienta starając się przedstawić ofertę jak najbardziej kompleksową – począwszy od pomiarów, projektu wyposażenia pomieszczeń, wysokiej jakości wykonania wyrobów, transportu i montażu dla klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli kuchennych oraz wszystkich mechanizmów naszego nowego sponsora przy ulicy Dworcowej 58 (wjazd od Waryńskiego). Przedstawiciel firmy dostępy jest przez cały proces, oferując darmowy pomiar, projekt oraz wizualizację. Na darmowy pomiar możecie umówić się pod numerem telefonu 663 225 661, mailowo pod adresem: biuro@slawbonn.eu lub na stronie na Facebooku TUTAJ! Więcej informacji można znaleźć także na stronie internetowej TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content