Kowalski Ubezpieczenia z nową umową sponsorską! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kowalski Ubezpieczenia z nową umową sponsorską!

Nie mogło być inaczej. Kowalski Ubezpieczenia nadal będzie sponsorem GKM S.A. w sezonie 2022. Nasz partner wspiera grudziądzki żużel od 6 lat, a w tym czasie również sponsorował indywidualnie juniorów reprezentujących żółto-niebieskie barwy. W tym sezonie firma będzie wspierała szkółkę żużlową. Z każdej polisy ubezpieczeniowej wykupionej w Kowalski Ubezpieczenia 2% prowizji przekazane będzie na adeptów szkółki GTŻ.

Każdy klient firmy dołoży cegiełkę na doszkolenie młodych ambitnych juniorów. Zapraszamy do skorzystania z usług. Firma działa od 10 lat i oferuje najlepszy zakres oraz cenę za OC i AC w naszym mieście. W ofercie znaleźć można nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne, ale także majątkowe, turystyczne, na życie i dla firm. Ponadto nasz sponsor posiada szeroki wachlarz ubezpieczeń NNW dla sportowców.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu na osiedlu Lotnisko. Zapraszamy do odwiedzenia jej przy ulicy Skarżyńskiego 3a. Wszelkie informacje i szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu: 721 399 946 oraz 602 762 685. Facebookowy profil firmy dostępny TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content