Visscher Caravelle kolejny rok z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Visscher Caravelle kolejny rok z GKM S.A.!

Miło nam poinformować, że światowy lider w produkcji mat samochodowych po raz kolejny zdecydował się na wsparcie naszego klubu! Firma od lat jest jednym z naszych głównych sponsorów. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i zatrudnia ponad 800 osób, a wyroby trafiają do niemal wszystkich producentów aut na świecie.

Visscher-Caravelle to ugruntowana marka w społeczności Grudziądza i okolic. Mieści się na ulicy Składowej w Grudziądzu a swoje pierwsze produkty wysłała do klientów w roku 1996. W tym roku będzie to już 25 lat działalności. Firma produkuje dywaniki samochodowe z wykładziny dla klientów na całym świecie. Łańcuch dostaw sięga Australii i Azji aż do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Pochodzenie firmy to jednak Europa i to właśnie tam dostawy trafiają najczęściej.

Dywaniki Visscher-Caravelle znajdziemy praktycznie u każdego producenta samochodów. Bez problemów można odnaleźć ich produkty w topowych samochodach , które niekiedy widujemy na ulicach: Mercedes klasy S czy G, Lamborghini Huracan, Nissan GTR, Range Rover Sport, Audi R8 i RS4, Volvo XC90 lub BMW M3. Choć przekrój portfolio produktowego jest przeogromny i oczywiście odnajdziemy również i te bardziej dostępne modele samochodów.

Siłą przedsiębiorstwa jest głównie stabilna, doświadczona i profesjonalna załoga, która pozwala mierzyć się z konkurencją oraz wymaganiami rynku motoryzacyjnego obecnych czasów. Visscher-Caravelle w Grudziądzu jest gotowe produkować rocznie dywaniki do ponad 6,5 miliona samochodów, co daje efekt w postaci lidera w Europie.

Więcej informacji o naszym sponsorze można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, a także na Facebooku TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content