Grene Kłódka z umową sponsorską na sezon 2022! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Grene Kłódka z umową sponsorską na sezon 2022!

Miło nam poinformować o przedłużeniu współpracy z kolejnym sponsorem naszego klubu. Kolejny rok GKM S.A. wspierać będzie firma Grene Kłódka!

Części zamienne do traktorów i maszyn rolniczych to najważniejsza gałąź działalności wieloletniego partnera klubu. W miarę rozwoju firmy ofertę rozszerzała się o części do niemal wszystkich zachodnich maszyn. Obecnie w ofercie jest wszystko co potrzebne jest w gospodarstwie rolniczym. Od części do maszyn, produkty do zootechniki, nasiona, po opony, narzędzia, drobny sprzęt i zabawki związane z rolnictwem.

W asortymencie firmy znajduje się najwyższej jakości specjalistyczna odzież ochronna. W dziedzinie hydrauliki siłowej oferuje klientom gotowe wyroby, węże, złącza jak i elementy przeznaczone do zastosowań specjalistycznych. Dostarcza też produkty odpowiadające indywidualnym wymaganiom. Miłośnicy jeździectwa znajdą w sklepie internetowym Grene oraz wybranych sklepach stacjonarnych artykuły jeździeckie i produkty do hodowli koni.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sponsora na stronie internetowej TUTAJ, a także śledzenie profilu na Facebooku TUTAJ. Siedziba firmy znajduje się niedaleko Grudziądza pod adresem Kłódka 42a. Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem 56 46 886 63.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content