Grupa Żywiec z umową sponsorską na sezon 2022! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Grupa Żywiec z umową sponsorską na sezon 2022!

Miło nam poinformować o zawarciu umowy sponsorskiej z kolejną firmą.  Grupa Żywiec, właściciel marki SPECJAL, będzie partnerem GKM S.A. w sezonie 2022!

Grupa Żywiec jest jednym z czołowych producentów piwa w Polsce posiadającym najbardziej zróżnicowane portfolio produktów na rynku oraz liderem w innowacyjnych segmentach piwa. Jest także wiodącym producentem i liderem rynkowym segmentu piw bezalkoholowych. Warzy piwo w pięciu browarach, tj. w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Namysłowie, Elblągu, Leżajsku i Warce. Grupa Żywiec jest jedyną spółką spośród producentów piwa w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

SPECJAL to regionalne piwo z Browaru w Elblągu, warzone z wykorzystaniem składników dostarczanych przez dostawców z regionu. Bogaty, szlachetny smak i wyraźna goryczka sprawiają, że SPECJAL od lat ceniony jest w północnej Polsce. Jego receptura czerpie z elbląskich tradycji piwowarskich sięgających początków aż 1872 roku. Prócz składników piwa, również opakowania produkowane są regionalnie. Etykiety do SPECJALA drukowane są w Elblągu, a puszki powstają w zakładzie Bydgoszczy. SPECJAL jest przykładem marki, która dumę z lokalnych korzeni potwierdza w działaniach dla swojego regionu. Oprócz współpracy browaru z miejscowymi dostawcami i producentami, marka od lat towarzyszy działaniom kierowanym do lokalnych społeczności.

Więcej informacji na temat Grupy Żywiec oraz marki SPECJAL można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1920+146
2911-52
389+34
489+19
597-31
697-41
796-80
895-75

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024

Skip to content