Grupa Żywiec z umową sponsorską na sezon 2022! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Grupa Żywiec z umową sponsorską na sezon 2022!

Miło nam poinformować o zawarciu umowy sponsorskiej z kolejną firmą.  Grupa Żywiec, właściciel marki SPECJAL, będzie partnerem GKM S.A. w sezonie 2022!

Grupa Żywiec jest jednym z czołowych producentów piwa w Polsce posiadającym najbardziej zróżnicowane portfolio produktów na rynku oraz liderem w innowacyjnych segmentach piwa. Jest także wiodącym producentem i liderem rynkowym segmentu piw bezalkoholowych. Warzy piwo w pięciu browarach, tj. w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Namysłowie, Elblągu, Leżajsku i Warce. Grupa Żywiec jest jedyną spółką spośród producentów piwa w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

SPECJAL to regionalne piwo z Browaru w Elblągu, warzone z wykorzystaniem składników dostarczanych przez dostawców z regionu. Bogaty, szlachetny smak i wyraźna goryczka sprawiają, że SPECJAL od lat ceniony jest w północnej Polsce. Jego receptura czerpie z elbląskich tradycji piwowarskich sięgających początków aż 1872 roku. Prócz składników piwa, również opakowania produkowane są regionalnie. Etykiety do SPECJALA drukowane są w Elblągu, a puszki powstają w zakładzie Bydgoszczy. SPECJAL jest przykładem marki, która dumę z lokalnych korzeni potwierdza w działaniach dla swojego regionu. Oprócz współpracy browaru z miejscowymi dostawcami i producentami, marka od lat towarzyszy działaniom kierowanym do lokalnych społeczności.

Więcej informacji na temat Grupy Żywiec oraz marki SPECJAL można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content