Krajowa Spółka Cukrowa "Polski Cukier" S.A. nowym partnerem klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier” S.A. nowym partnerem klubu!

Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier” S.A. została nowym partnerem GKM Grudziądz S.A.! Główną działalnością KSC jest produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. powstała w 2002 roku w wyniku konsolidacji trzech spółek cukrowych Skarbu Państwa. Utworzono ją na bazie Mazowiecko-Kujawskiej Spółki Cukrowej S.A. w Toruniu. Jest największym w Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności Krajowej Spółki Cukrowej S.A. stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne.

Polski Cukier został także oficjalnym sponsorem pierwszego meczu PGE Ekstraligi na H4, który już 16 kwietnia o godzinie 20:30. ZOOLESZCZ GKM podejmie tego dnia Drużynowych Mistrzów Polski – BETARD Spartę Wrocław.

Więcej informacji na temat naszego partnera można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ, a także na Facebooku TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
ORLEN OIL MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content