Krajowa Spółka Cukrowa "Polski Cukier" S.A. nowym partnerem klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier” S.A. nowym partnerem klubu!

Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier” S.A. została nowym partnerem GKM Grudziądz S.A.! Główną działalnością KSC jest produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. powstała w 2002 roku w wyniku konsolidacji trzech spółek cukrowych Skarbu Państwa. Utworzono ją na bazie Mazowiecko-Kujawskiej Spółki Cukrowej S.A. w Toruniu. Jest największym w Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności Krajowej Spółki Cukrowej S.A. stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne.

Polski Cukier został także oficjalnym sponsorem pierwszego meczu PGE Ekstraligi na H4, który już 16 kwietnia o godzinie 20:30. ZOOLESZCZ GKM podejmie tego dnia Drużynowych Mistrzów Polski – BETARD Spartę Wrocław.

Więcej informacji na temat naszego partnera można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ, a także na Facebooku TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content