Sara Workwear sponsorem GKM w sezonie 2022! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sara Workwear sponsorem GKM w sezonie 2022!

Firma Sara Workwear, czołowy producent odzieży roboczej w Polsce przedłużył umowę sponsorską z naszym klubem o kolejny sezon, potwierdzając ogromne przywiązanie do czarnego sportu. W dniu wczorajszym Adam Pieściński, członek Zarządu grudziądzkiej firmy oraz Marcin Murawski, prezes GKM oficjalnie parafowali warunki współpracy w sezonie 2022.

Najwyższa jakość produktów oraz komfort użytkowania pozwoliły marce Sara Workwear stać się czołowym producentem odzieży roboczej. Jako polski producent współpracuje z najlepszymi, światowymi dostawcami – spełniając najwyższe standardy i oczekiwania klientów. Firma tworzy wygodną i funkcjonalną odzież ochronną dla każdej branży, zwracając uwagę podczas projektowania na każdy szczegół.

– Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, pracownik w naszej odzieży czuje się nie tylko komfortowo ale i bezpiecznie. Nasze innowacyjne produkty wyróżnia wysoka funkcjonalność oraz najwyższa jakość wykonania. Dbamy również o ciągły rozwój kwalifikacji oraz umiejętności naszych pracowników, wiedząc jak ważną rolę odgrywają w jakości naszych produktów – dodaje Adam Pieściński, dyrektor handlowy i jednocześnie członek Zarządu firmy Sara Workwear.

Siedziba naszego sponsora znajduje się w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 105, gdzie zlokalizowany jest również sklep firmowy zaopatrzony w odzież, obuwie oraz akcesoria BHP.

Sara Workwear
ul. Chełmińska 105
86-300 Grudziądz
www.saraworkwear.com
Odzież robocza

Sara Workwear od 30 lat produkuje wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną i od zawsze związana jest z naszym miastem. Obecnie jest jednym z liderów rynku krajowego, ale innowacyjna siła przedsiębiorstwa doskonale znana jest również poza granicą Polski. Komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze w połączeniu z doświadczeniem projektantów i technologów sprawia, że grudziądzka firma oferuje produkt funkcjonalny i dostosowany do potrzeb klientów. Sara Workwear wybudowała również nowe centrum logistyczne, które mieści się na terenie Grudziądza.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
Skip to content