Sara Workwear sponsorem GKM w sezonie 2022! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sara Workwear sponsorem GKM w sezonie 2022!

Firma Sara Workwear, czołowy producent odzieży roboczej w Polsce przedłużył umowę sponsorską z naszym klubem o kolejny sezon, potwierdzając ogromne przywiązanie do czarnego sportu. W dniu wczorajszym Adam Pieściński, członek Zarządu grudziądzkiej firmy oraz Marcin Murawski, prezes GKM oficjalnie parafowali warunki współpracy w sezonie 2022.

Najwyższa jakość produktów oraz komfort użytkowania pozwoliły marce Sara Workwear stać się czołowym producentem odzieży roboczej. Jako polski producent współpracuje z najlepszymi, światowymi dostawcami – spełniając najwyższe standardy i oczekiwania klientów. Firma tworzy wygodną i funkcjonalną odzież ochronną dla każdej branży, zwracając uwagę podczas projektowania na każdy szczegół.

– Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, pracownik w naszej odzieży czuje się nie tylko komfortowo ale i bezpiecznie. Nasze innowacyjne produkty wyróżnia wysoka funkcjonalność oraz najwyższa jakość wykonania. Dbamy również o ciągły rozwój kwalifikacji oraz umiejętności naszych pracowników, wiedząc jak ważną rolę odgrywają w jakości naszych produktów – dodaje Adam Pieściński, dyrektor handlowy i jednocześnie członek Zarządu firmy Sara Workwear.

Siedziba naszego sponsora znajduje się w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 105, gdzie zlokalizowany jest również sklep firmowy zaopatrzony w odzież, obuwie oraz akcesoria BHP.

Sara Workwear
ul. Chełmińska 105
86-300 Grudziądz
www.saraworkwear.com
Odzież robocza

Sara Workwear od 30 lat produkuje wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną i od zawsze związana jest z naszym miastem. Obecnie jest jednym z liderów rynku krajowego, ale innowacyjna siła przedsiębiorstwa doskonale znana jest również poza granicą Polski. Komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze w połączeniu z doświadczeniem projektantów i technologów sprawia, że grudziądzka firma oferuje produkt funkcjonalny i dostosowany do potrzeb klientów. Sara Workwear wybudowała również nowe centrum logistyczne, które mieści się na terenie Grudziądza.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
489+19
586-9
686-37
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content