ZKJ: Ósme miejsce Pludry w Rawiczu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

ZKJ: Ósme miejsce Pludry w Rawiczu

Kacper Pludra we wtorkowe popołudnie wziął udział w pierwszych oficjalnych zawodach w tym roku. Junior ZOOLESZCZ GKM startował w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Rawiczu, gdzie z dorobkiem 9 punktów został sklasyfikowany na ósmej pozycji. O zwycięstwie w całej imprezie decydował wyścig dodatkowy, w którym najszybszy okazał się ostrowianin Sebastian Szostak.

Wyniki:

1. Sebastian Szostak (Arged Malesa Ostrów) – 12+3 (3,1,3,3,2)
2. Oskar Paluch (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 12+2 (1,3,2,3,3)
3. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 12+1 (2,3,3,2,2)
4. Krzysztof Lewandowski For Nature Solutions Apator Toruń – 10 (2,3,2,2,1)
5. Krzysztof Sadurski (Cellfast Wilki Krosno) – 9 (0,2,3,1,3)
6. Dawid Rempała (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 9 (1,1,1,3,3)
7. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów) – 9 (3,3,1,1,1)
8. Kacper Pludra (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz) – 9 (2,2,1,1,3)
9. Jakub Poczta (Arged Malesa Ostrów) – 8 (0,2,3,3,d)
10. Franciszek Karczewski (Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 7 (3,w,2,2,0)
11. Kacper Grzelak (Arged Malesa Ostrów) – 6 (2,2,2,0,d)
12. Mateusz Affelt (For Nature Solutions Apator Toruń) – 6 (1,0,1,2,2)
13. Bartosz Curzytek (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 4 (1,1,0,0,2)
14. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław) – 3 (3,w,-,-,-)
15. Kacper Kłosok (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 3 (1,0,0,1,1)
16. Błażej Wypior (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 1 (0,0,0,1,0)
17. Karol Żupiński (For Nature Solutions Apator Toruń) – 0 (0,-,w,0,-)

Bieg po biegu:
1. (62,84) Szostak, Grzelak, Paluch, Żupiński
2. (63,88) Curzytek, Przyjemski, Curzytek, Poczta
3. (62,59) Krawczyk, Lewandowski, Affelt, Wypior
4. (62,03) Karczewski, Pludra, Rempała, Sadurski
5. (63,37) Krawczyk, Grzelak, Curzytek, Karczewski (w)
6. (62,40) Przyjemski, Sadurski, Szostak, Affelt
7. (61,72) Paluch, Poczta, Rempała, Wypior
8. (62,87) Lewandowski, Pludra, Kłosok, Curzytek (w)
9. (61,88) Przyjemski, Grzelak, Pludra, Wypior
10. (61,88) Szostak, Lewandowski, Rempała, Curzytek
11. (61,91) Sadurski, Paluch, Krawczyk, Kłosok
12. (62,82) Poczta, Karczewski, Affelt, Żupiński (w)
13. (62,16) Poczta, Lewandowski, Sadurski, Grzelak
14. (61,63) Szostak, Karczewski, Wypior, Kłosok
15. (62,02) Paluch, Affelt, Pludra, Curzytek
16. (62,47) Rempała, Przyjemski, Krawczyk, Żupiński
17. (62,08) Rempała, Affelt, Kłosok, Grzelak (d)
18. (61,75) Pludra, Szostak, Krawczyk, Poczta (d)
19. (61,13) Paluch, Przyjemski, Lewandowski, Karczewski
20. (62,50) Sadurski, Curzytek, Kłosok, Wypior

Bieg dodatkowy o miejsca 1-3:
21. (61,69) Szostak, Paluch, Przyjemski

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content