MATROM, Roosterbike i Victus Fashion nowymi sponsorami klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MATROM, Roosterbike i Victus Fashion nowymi sponsorami klubu!

Trzy grudziądzkie firmy dołączyły w ostatnich dniach do grona sponsorów GKM S.A. w sezonie 2022. Miło nam poinformować, że nasz klub będą wspierać firmy MATROM, Roosterbike oraz Victus Fashion!

MATROM

Firma wykonuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania oraz gazowe. W ofercie naszego sponsora są m.in. montaż, serwis i naprawa stacji uzdatniania wody, kuchenek i kotłów gazowych, jak również zlewów, umywalek, toalet, czy też wykonanie nowych instalacji wodnych i kanalizacyjnych.

Więcej informacji na temat usług firmy MATROM można znaleźć na stronie Facebookowej TUTAJ oraz pod numerem telefonu 514 691 690.

Roosterbike

Nasz sponsor jest przedstawicielem najbardziej liczących się marek w branży motocyklowej. Posiada bardzo duży asortyment części i akcesoriów do wszelkich modeli i typów motocykli. Firma istnieje na rynku od 2007 roku. W tym roku będzie obchodzić 15-lecie istnienia.

Sklep w Grudziądzu mieści się przy ulicy Szosa Toruńska 49. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty firmy zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 601 761 815 lub 56 463 04 23, a także odwiedzin do strony na Facebooku TUTAJ.

Victus Fashion

Victus Fashion to sklep z garniturami i modą męską, którego ofertę nasz sponsor kieruje do panów ceniących sobie elegancję – zarówno w klasycznym jak i eleganckim wydaniu. To odpowiednie miejsce szczególnie dla tych mężczyzn, którzy poszukują modnych stylizacji na co dzień lub specjalne okazje. Firma dokłada wszelkich starań, aby każdy z klientów sklepu czuł się w pełni usatysfakcjonowany dopasowanym strojem do indywidualnych oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin sklepu Victus Fashion przy ulicy Sienkiewicza 13 w Grudziądzu lub pod numerem telefonu 608 671 512.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content