Firma Glazurnik Wojciech Wnętowski nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firma Glazurnik Wojciech Wnętowski nowym sponsorem GKM S.A.!

Grono sponsorów GKM S.A. stale się powiększa. Miło nam poinformować, że w sezonie 2022 na wsparcie klubu zdecydowała się firma Glazurnik Wojciech Wnętowski.

Nasz nowy sponsor świadczy usługi glazurnicze na terenie Grudziądza i okolic. W swojej działalności w głównej mierze kładzie szczególny nacisk na jakość oraz terminowość wykonanie zleconej mu usługi. Przy odpowiednim nakładzie pracy i posiadanych przeze mnie umiejętnościach, każda, nawet najbardziej fantazyjna koncepcja jest dla mnie możliwa do zrealizowania.

Nasz partner korzysta z najwyższej jakości sprzętu, co umożliwia precyzyjne cięcie płytek. Pracownicy naszego sponsora posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie zdobywane latami oraz kolejnymi wykonanymi zleceniami.

Kontakt z firmą możliwy jest pod numerem telefonu 797 110 525, a jej siedziba mieści się w Radzyniu Chełmińskim koło Grudziądza przy ulicy Mieczysława Orłowicza 1. Więcej informacji na temat naszego sponsora można znaleźć również na jego stronie facebookowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content