Młodzi żużlowcy ZOOLESZCZ GKM rozpoczęli sezon - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Młodzi żużlowcy ZOOLESZCZ GKM rozpoczęli sezon

Zawodnicy z kadry U24 ZOOLESZCZ GKM rozpoczęli ściganie w sezonie 2022. Jason Edwards wystartował w turnieju jubileuszowym Lewisa Kerra w King’s Lynn, a Nicklas Aagaard i Rasmus Pedersen wystartowali w sparingowym turnieju indywidualnym młodzieżowej kadry Danii.

Brytyjczyk z drużyną Kangurów wygrał jubileuszowy turniej, a na koncie zapisał 5 oczek, pokonując w zawodach Leona Flinta i Ryana Kinsleya.

Wyniki:

Kangury – 33 pkt
1. Ryan Douglas – 7 (1,1,3,2)
2. Sam Masters – 9 (d,3,3,3)
3. Nick Morris – 6 (1,1,1,3)
4. Kyle Howarth – 6 (2,0,1,3)
5. Jason Edwards – 5 (2,1,2)

All Stars – 31 pkt
1. Ulrich Oestergaard – 4 (0,2,2,0)
2. Steve Worrall – 6 (1,3,0,2)
3. Connor Mountain – 7 (2,1,2,2)
4. Nicolai Klindt – 11 (3,3,3,2)
5. Ryan Kinsley – 3 (0,2,1)

Kings Lynn Stars – 25 pkt
1. Richard Lawson – 10 (2,2,3,3,)
2. Niels Kristian Iversen – 7 (3,3,t,1)
3. Jack Thomas – 0 (w,-,-,-)
4. Thomas Joergensen – 5 (3,d,1,1)
5. Jake Mulford – 3 (3,w,ns,0,0,d,0)

Mistrzowie Wielkiej Brytanii – 25 pkt
1. Chris Harris – 8 (3,2,2,1)
2. Charles Wright – 4 (2,2,0,0)
3. Adam Ellis – 1 (d,d,1,-)
4. Daniel King – 5 (1,1,2,1)
5. Leon Flint – 7 (1,3,3,0)

Bieg po biegu:
1. (61,03) Klindt, Lawson, King, Masters (d) – (1:2:3:0)
2. (60,94) Iversen, Mountain, Douglas, Ellis (d) – (1:5:5:1)
3. (60,69) Joergensen, Wright, Morris, Oestergaard – (3:8:5:2)
4. (–,–) Harris, Howarth, Worrall, Thomas (w) – (6:8:6:4)
5. (61,60) Mulford, Edwards, Flint, Kinsley – (7:11:6:6)
6. (61,66) Iversen, Oestergaard, King, Howarth – (8:14:8:6)
7. (61,50) Worrall, Lawson, Morris, Ellis (d) – (8:16:11:7)
8. (60,78) Klindt, Wright, Douglas, Mulford (w) – (10:16:14:8)
9. (61,06) Masters, Harris, Mountain, Joergensen (d) – (12:16:15:11)
10. (62,75) Flint, Kinsley, Edwards, Mulford (ns) – (15:16:17:12)
11. (60,78) Douglas, King, Joergensen, Worrall – (17:17:17:15)
12. (60,16) Masters, Oestergaard, Ellis, Mulford – (18:17:19:18)
13. (62,00) Lawson, Mountain, Howarth, Wright – (18:20:21:19)
14. (61,79) Klindt, Harris, Morris, Mulford – (20:20:24:20)
15. (63,12) Flint, Edwards, Kinsley, Mulford (d) – (23:20:25:22)
16. (62,69) Howarth, Klindt, Joergensen, Flint – (23:21:27:25)
17. (62,59) Morris, Mountain, King, Mulford – (24:21:29:28)
18. (62,09) Masters, Worrall, Iversen, Wright – (24:22:31:31)
19. (61,98) Lawson, Douglas, Harris, Oestergaard – (25:25:31:33)
Półfinał 1. (62,91) Douglas, Klindt, Iversen, Harris
Półfinał 2. (62,72) Lawson, Masters, Worrall, King
Finał. (62,72) Masters, Douglas, Lawson, Klindt

Młodzi Duńczycy w Vojens rywalizowali ze swoimi kolegami w turnieju indywidualnym. Zawody wygrał Bastian Pedersen po zwycięstwie w wyścigu dodatkowym z Emilem Poertnerem. Nicklasowi Aagaardowi 8 punktów wystarczyło do zajęcia ósmego miejsca, z kolei 7 „oczek” Rasmusa Pedersena dało dziesiątą lokatę.

Wyniki:

1. Bastian Pedersen – 13+3 (2,3,3,2,3)
2. Emil Poertner – 13+2 (3,2,2,3,3)
3. Jesper Knudsen – 12 (3,3,1,2,3)
4. Jonas Knudsen – 11 (0,3,3,3,2)
5. Rene Deddens – 11 (2,1,2,3,3)
6. Benjamin Basso – 10 (3,2,1,3,1)
7. Maja Aamand – 9 (2,1,2,2,2)
8. Nicklas Aagaard – 8 (1,1,3,1,2)

9. Mark W. Beyer – 8 (2,2,2,1,1)
10. Rasmus Pedersen – 7 (0,3,3,1,0)

11. Nick Agertofft – 7 (3,2,0,0,2)
12. Mika Meijer – 5 (1,0,1,2,1)
13. Emil Eis – 2 (1,w,1,0,0)
14. Lukas Wegner – 2 (1,0,w,1,-)
15-16. Sandro Wassermann – NS
15-16. Marcel Dachs – NS

Bieg po biegu:
1. (59,0) Je. Knudsen, Aamand, Aagaard, Jo. Knudsen
2. (59,5) Basso, Beyer, Eis
3. (60,8) Agertoft, B. Pedersen, Wegner
4. (60,0) Poertner, Deddens, Meijer, R. Pedersen
5. (62,1) B. Pedersen, Basso, Aamand, Meijer
6. (63,4) Jo. Knudsen, Poertner, Eis (w)
7. (64,9) Je. Knudsen, Beyer, Deddens, Wegner
8. (65,2) R. Pedersen, Agertoft, Aagaard
9. (66,1) R. Pedersen, Aamand, Eis, Wegner (w)
10. (63,1) Jo. Knudsen, Deddens, Basso, Agertoft
11. (62,7) B. Pedersen, Poertner, Je. Knudsen
12. (63,1) Aagaard, Beyer, Meijer
13. (62,9) Poertner, Aamand, Beyer, Agertoft
14. (62,5) Jo. Knudsen, Meijer, Wegner
15. (63,9) Basso, Je. Knudsen, R. Pedersen
16. (64,0) Deddens, B. Pedersen, Aagaard, Eis
17. (64,2) Deddens, Aamand
18. (63,8) B. Pedersen, Jo. Knudsen, Beyer, R. Pedersen
19. (63,5) Je. Knudsen, Agertoft, Meijer, Eis
20. (63,5) Poertner, Aagaard, Basso, Wegner (ns)

Bieg dodatkowy o miejsca 1-2:
21. (–,-) B. Pedersen, Poertner

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
110
27
37
44
54
64
74
80