Firma Giermak nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firma Giermak nowym sponsorem GKM S.A.!

Miło nam poinformować o kolejnym zawartym porozumieniu dotyczącym sezonu 2022. Tym razem jest to umowa z nowym sponsorem, który wspierać będzie nasz klub. Na współpracę z GKM S.A. zdecydowała się firma Giermak.

Nasz nowy sponsor jest rodzinną firma zajmującą się między innymi skupem złomu. Na rynku istnieje od 1990 roku. Długoletnie doświadczenie w branży zobowiązuje naszego partnera do profesjonalnego i rzetelnego świadczenia usług w zakresie handlu złomem stalowym oraz metalami kolorowymi. Giermak oferuje rozwiązania w zakresie skupu, transportu oraz obrotu złomem metali kolorowych oraz złomem stalowym w oparciu o wymagane w tego typu działalności zezwolenia. Posiadane przez partnera specjalistyczne środki załadunkowe, transportowe oraz kilkadziesiąt kontenerów zapewniają sprawny załadunek i rozładunek złomu umożliwiając jednocześnie stały odbiór i dostawę surowców i dzięki nowoczesnej technologii oraz dobrej organizacji nasz partner jest w stanie przyjąć każdą ilość złomu.

Firma Giermak charakteryzuje się najkorzystniejszymi cenami w regionie, uczciwą klasyfikacją przyjmowanego towaru, natychmiastowymi płatnościami, jak również zapewnia długoterminową i stabilną współpracę oraz miłą, profesjonalną obsługę.

Więcej informacji na temat nowego sponsora klubu znajdziecie na jego stronie internetowej TUTAJ, lub pod numerem telefonu 502 122 333. Siedziba firmy mieści się w Grudziądzu przy ulicy Droga Łąkowa 8. Zapraszamy do korzystania z usług!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content