Firma Giermak nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firma Giermak nowym sponsorem GKM S.A.!

Miło nam poinformować o kolejnym zawartym porozumieniu dotyczącym sezonu 2022. Tym razem jest to umowa z nowym sponsorem, który wspierać będzie nasz klub. Na współpracę z GKM S.A. zdecydowała się firma Giermak.

Nasz nowy sponsor jest rodzinną firma zajmującą się między innymi skupem złomu. Na rynku istnieje od 1990 roku. Długoletnie doświadczenie w branży zobowiązuje naszego partnera do profesjonalnego i rzetelnego świadczenia usług w zakresie handlu złomem stalowym oraz metalami kolorowymi. Giermak oferuje rozwiązania w zakresie skupu, transportu oraz obrotu złomem metali kolorowych oraz złomem stalowym w oparciu o wymagane w tego typu działalności zezwolenia. Posiadane przez partnera specjalistyczne środki załadunkowe, transportowe oraz kilkadziesiąt kontenerów zapewniają sprawny załadunek i rozładunek złomu umożliwiając jednocześnie stały odbiór i dostawę surowców i dzięki nowoczesnej technologii oraz dobrej organizacji nasz partner jest w stanie przyjąć każdą ilość złomu.

Firma Giermak charakteryzuje się najkorzystniejszymi cenami w regionie, uczciwą klasyfikacją przyjmowanego towaru, natychmiastowymi płatnościami, jak również zapewnia długoterminową i stabilną współpracę oraz miłą, profesjonalną obsługę.

Więcej informacji na temat nowego sponsora klubu znajdziecie na jego stronie internetowej TUTAJ, lub pod numerem telefonu 502 122 333. Siedziba firmy mieści się w Grudziądzu przy ulicy Droga Łąkowa 8. Zapraszamy do korzystania z usług!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content