Agencja Reklamowa LAMA nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Agencja Reklamowa LAMA nowym sponsorem GKM S.A.!

Sezon coraz bliżej a nam miło nam poinformować o kolejnym zawartym porozumieniu dotyczącym sezonu 2022. Tym razem jest to umowa z nowym sponsorem, który wspierać będzie nasz klub. Na współpracę z GKM S.A. zdecydowała się Agencja Reklamowa LAMA.

Nasz nowy sponsor jest rodzinną agencją reklamową która powstała przede wszystkim z pasji, a tworzą ją ludzie od lat związani z poligrafią i marketingiem. Klienci mogą być pewni, że każdemu ich zleceniu, nawet temu najmniejszemu nasz sponsor poświęci maksimum uwagi i zaangażowania. Główna działalność firmy od lat to projektowanie, wdrażanie i produkowanie różnorodnych materiałów drukowanych. Nasz partner stara się sprostać nowym potrzebom rynku, takim jak druk na żądanie czy produkcja różnorodnych materiałów marketingowych np. do marketingu bezpośredniego dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Więcej informacji na temat nowego sponsora klubu znajdziecie na jego stronie internetowej TUTAJ, lub na profilu Facebookowym TUTAJ, lub pod numerem telefonu 518 496 655. Siedziba firmy mieści się w Grudziądzu przy ulicy Sobieskiego 25. Zapraszamy do korzystania z usług!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content