Koniec zimy na H4. We wtorek pierwszy trening w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Koniec zimy na H4. We wtorek pierwszy trening w Grudziądzu!

Kończymy przerwę zimową na Hallera 4. Sztab szkoleniowy na czele z trenerem pierwszej drużyny Januszem Ślączką zdecydował, że we wtorek 15 marca odbędzie się inauguracyjny trening zespołu na grudziądzkim torze. Sprzyjające warunki atmosferyczne, jakie panowały w Grudziądzu w ostatnich dniach, pozwoliły doprowadzić nawierzchnię naszego owalu do bardzo dobrego stanu.

Już wcześniej szkoleniowiec ZOOLESZCZ GKM zapowiadał, że żółto-niebiescy mają plan, aby wyjechać na swój tor 15 marca. Słowa dotrzymał i nasi zawodnicy we wtorek o godzinie 13:00 będą „kręcić” pierwsze kółka w tym roku na H4. Na obiekcie w ostatnich tygodniach przeprowadzono prace remontowe, zamontowane zostały m.in. nowe bandy absorbujące na prostych, jak również bandy dmuchane na łukach. Również nawierzchnia toru pozwala na bezpieczną jazdę.

Wcześniej pierwsze wyjazdy na tor zaliczyli m.in. Frederik Jakobsen (w Gorican), Norbert Krakowiak i Przemysław Pawlicki (w Gnieźnie), Kacper Pludra (w Lginiu), a nasi młodzi Duńczycy z kadry U24 wzięli udział w zgrupowaniu duńskiej kadry młodzieżowej w Vojens i niemieckim Neuenknick. Jeśli warunki pogodowe pozwolą to nasza drużyna spotka się w tym tygodniu na Hallera czterokrotnie – codziennie po jednej sesji treningowej aż do piątku. Treningi będą otwarte dla kibiców, a wstęp na stadion bramą od ul. Roberta Dadosa. Zapraszamy!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content