Nice Polska Sp. z o.o. sponsorem GKM S.A. i Przemysława Pawlickiego! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice Polska Sp. z o.o. sponsorem GKM S.A. i Przemysława Pawlickiego!

Firma Nice Polska Sp. z o.o. od lat angażuje się w żużel i różne inicjatywy. Miło nam poinformować, że w sezonie 2022 przedsiębiorstwo będzie sponsorem GKM Grudziądz S.A., a także już kolejny rok z rzędu będzie indywidualnym partnerem naszego zawodnika Przemysława Pawlickiego!

Informację ogłoszono na wtorkowej konferencji prasowej z udziałem Wojciecha Jankowskiego, Jarosława Nieboraka (Nice) oraz Adama Wawrowskiego (Profit Świecie), a także przedstawicieli klubu: dyrektora sportowego Rafała Wojciechowskiego, trenera Janusza Ślączki, a także Przemysława Pawlickiego.

Nice to kolejny ważny partner, który wspiera GKM S.A.. Firma zajmuje się automatyką dla domu i przemysłu. To największy na rynku dostawca inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką. W ofercie znajduje się m.in. automatyka do bram przesuwnych, skrzydłowych, czy też bram garażowych, a także same bramy garażowe i automatyka do rolet.

Siedziba naszego sponsora głównego znajduje się w Pruszkowie. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, lub na profilu Facebookowym TUTAJ!

W związku z parafowaniem umowy sponsorskiej firma organizuje akcję dla fanów GKM-u. Wszyscy fani naszego klubu, którzy nabędą promocyjne produkty Nicestuningowane napędy z serii Hi-Speed-Way w dniach 1 marca – 31 sierpnia 2022 roku w siedzibie wieloletniego dystrybutora Nice Profit (Świecie, ul. Wojska Polskiego 8) wraz z dowolnym programem zawodów z imprez organizowanych na naszym stadionie – otrzymają rabat w wysokości 20% i czapkę żużlową Nice. Każdy zakupiony produkt przez kibica GKM-u równać się będzie także z dodatkową oponą do motocykla ufundowaną przez firmę dla Przemysława Pawlickiego.

Szczegóły i zapis wtorkowej konferencji, na której rozmawiano także o aktualnej sytuacji klubu już wkrótce!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11124+146
21117-39
31115+46
41110-31
51110-31
6119-12
7119-72
8117-87

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content