Nice Polska Sp. z o.o. sponsorem GKM S.A. i Przemysława Pawlickiego! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice Polska Sp. z o.o. sponsorem GKM S.A. i Przemysława Pawlickiego!

Firma Nice Polska Sp. z o.o. od lat angażuje się w żużel i różne inicjatywy. Miło nam poinformować, że w sezonie 2022 przedsiębiorstwo będzie sponsorem GKM Grudziądz S.A., a także już kolejny rok z rzędu będzie indywidualnym partnerem naszego zawodnika Przemysława Pawlickiego!

Informację ogłoszono na wtorkowej konferencji prasowej z udziałem Wojciecha Jankowskiego, Jarosława Nieboraka (Nice) oraz Adama Wawrowskiego (Profit Świecie), a także przedstawicieli klubu: dyrektora sportowego Rafała Wojciechowskiego, trenera Janusza Ślączki, a także Przemysława Pawlickiego.

Nice to kolejny ważny partner, który wspiera GKM S.A.. Firma zajmuje się automatyką dla domu i przemysłu. To największy na rynku dostawca inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką. W ofercie znajduje się m.in. automatyka do bram przesuwnych, skrzydłowych, czy też bram garażowych, a także same bramy garażowe i automatyka do rolet.

Siedziba naszego sponsora głównego znajduje się w Pruszkowie. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, lub na profilu Facebookowym TUTAJ!

W związku z parafowaniem umowy sponsorskiej firma organizuje akcję dla fanów GKM-u. Wszyscy fani naszego klubu, którzy nabędą promocyjne produkty Nicestuningowane napędy z serii Hi-Speed-Way w dniach 1 marca – 31 sierpnia 2022 roku w siedzibie wieloletniego dystrybutora Nice Profit (Świecie, ul. Wojska Polskiego 8) wraz z dowolnym programem zawodów z imprez organizowanych na naszym stadionie – otrzymają rabat w wysokości 20% i czapkę żużlową Nice. Każdy zakupiony produkt przez kibica GKM-u równać się będzie także z dodatkową oponą do motocykla ufundowaną przez firmę dla Przemysława Pawlickiego.

Szczegóły i zapis wtorkowej konferencji, na której rozmawiano także o aktualnej sytuacji klubu już wkrótce!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content