Proart nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Proart nowym sponsorem GKM S.A.!

Umowa sponsorska numer 100 podpisana! Dzięki staraniom działaczy i działu marketingu GKM S.A. grono partnerów naszego klubu stale się powiększa. Miło nam poinformować o kolejnym zawartym porozumieniu dotyczącym sezonu 2022. Tym razem na wsparcie grudziądzkiego żużla zdecydowała się firma Proart.

Nasz nowy sponsor to lider w branży reklamowej, gdzie działa od ponad 10 lat. Swój rozwój zawdzięcza zdobywanemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu klientów. Po wielu latach zdobywania doświadczenia, dziś Proart oferuje kompleksową obsługę w zakresie reklamy. Rocznie realizuje około 1000 projektów, przetwarzając ponad 10 ton aluminium, prefabrykuje przy tym aż 12-20 ton stali, wykorzystując 6 mln punktów świetlnych LED.

Firma posiada wyspecjalizowaną kadrę oraz nowoczesny park maszynowy umożliwiający sprostanie każdemu wyzwaniu. Do każdej realizacji firma podchodzi z inną, świeżą koncepcją. To oznacza, że do każdego klienta traktuje indywidualnie i na każdą reklamę poświęca odpowiednią ilość czasu. Dzięki temu każdy projekt jest przemyślany i dopasowany do klienta.

Więcej informacji na temat partnera klubu znajdziecie na jego stronie internetowej TUTAJ, lub na profilu Facebookowym TUTAJ, lub pod numerem telefonu 668 850 622. Siedziba firmy Proart mieści się w Dragaczu przy ulicy Zielonej 4. Zapraszamy do korzystania z usług i bogatej oferty naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content